Служба у справах дітей

25 Листопада, 2022 р., 11:45
Сьогодні в Ружинській селищній раді відбувся круглий стіл суб’єктів соціальної роботи із запобігання та протидії домашньому насильству за участі заступника селищного голови М.М.Дмитренка, представників відділу молоді, спорту, культури та туризму, служби у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг», Ружинського відділу поліції. Обговорили нагальні питання щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Також заплановано ряд заходів, які відбуватимуться протягом проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ружинській територіальній громаді:
25 Листопада, 2022 р., 08:53
22.11.2022 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке проходило під головуванням заступника селищного голови Максима Дмитренка. Під час засідання було розглянуте одне питання – надання дозволу на госпіталізацію для надання стаціонарної психіатричної допомоги малолітній дитині.
17 Листопада, 2022 р., 14:21
     Для надання допомоги сім’ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було створено Консультаційний центр.
10 Листопада, 2022 р., 15:28
Комісія з питань захисту прав дитини працює для результативного вирішення проблеми виховання, всебічного розвитку та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, а також - зростати та виховуватися в благополучному сімейному оточенні. Під час засідання комісії були розглянуті десять питань, з них – три питання про взяття на облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини  та під соціальний супровід, чотири питання про стан утримання та виховання малолітніх дітей в родинах жителів громади, питання про зняття сім’ї із соціального супроводу та виведення з обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини а також питання про надання висновку органу опіки та піклування про позбавлення батьківських прав.
07 Листопада, 2022 р., 09:51
Працівники служби у справах дітей Ружинської селищної ради взяли участь у семінарі на тему «Основні пріоритети регіональної політики у сфері охорони дитинства», який відбувся в м.Бердичів для спеціалістів служб у справах дітей селищних, сільських рад Бердичівського району. Захід організовано службою у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації. У ході навчального семінару були обговорені основні аспекти, пов’язані з усиновленням та тимчасовим влаштуванням дітей в умовах воєнного стану з урахуванням норм законодавства. Також були надані методичні рекомендації з питань забезпечення захисту прав та інтересів дітей, обговорено зміни до нормативно-правових актів, якими керується у своїй роботі служба у справах дітей.
02 Листопада, 2022 р., 15:13
Профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх є одним із найважливіших напрямів роботи служби у справах дітей. 1 листопада начальником служби у справах дітей Ружинської селищної ради Тетяною Драчук, завідувачем відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» Наталією Сябрук проведено профілактичну роботу із неповнолітніми, які скоїли правопорушення.
28 Жовтня, 2022 р., 14:28
Спеціалістом служби у справах дітей Ружинської селищної ради, працівниками відділу соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» спільно з ювенальним інспектором здійснено робочу поїздку до сіл Голубівка, Зарудинці, Прибережне. Відвідали родини опікунів та внутрішньо переміщених осіб, а також сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини. Під час візиту з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання та підтримання порядку в житловому приміщенні, недопущення випадків фізичного, психологічного та економічного насильства по відношенню до дітей.
13 Жовтня, 2022 р., 14:42
  13 жовтня 2022 року у Ружинській селищній раді за головуванням заступника селищного голови Дмитренка М.М. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей,  на якому  розглянуто 17 питань.
12 Жовтня, 2022 р., 09:26
У діяльності комунальних установ «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр», «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» та Служби в справах дітей пріоритетним напрямком є те, що їх об’єднує, це – робота з дітьми.
12 Жовтня, 2022 р., 09:21
Працівники  Служби у справах дітей  взяли участь у вебінарі, який проводила обласна Служба на тему: «Про організацію роботи служб у справах дітей щодо забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». На вебінарі обговорено питання, що стосується захисту прав та інтересів дітей на території громади та шляхи їх вирішення.