Служби у справах дітей

25 Червня, 2022 р., 09:30
   Ну от і все – робота пришкільних таборів  офіційно завершена. Але не треба піддаватися смутку. Вже з понеділка ми підготували для наших дітей та молоді нову дозвільну програму у зовсім незвичній формі.
13 Червня, 2022 р., 18:05
     Спеціалістами служби у справах дітей, центру надання соціальних послуг та ювенальною превенцією проведені профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» у с.Бистрик та с. Зарудинці по опікунських сім'ях та сім'ях, які потрапили у складні життєві обставини.
06 Червня, 2022 р., 10:46
        Увесь світ - з Україною у ці важкі часи!
15 Лютого, 2022 р., 14:48
    Відбулося засідання комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на проєктні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
23 Червня, 2021 р., 16:51
На порядок денний було винесено 7 питань.
02 Червня, 2021 р., 16:43
Нещодавно відбулася онлайн зустріч  керівництва  Житомирської області з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування - випускниками  11 класів загальноосвітніх навчально-виховних закладів області.
06 Квітня, 2021 р., 15:57
5 квітня 2021 року при Ружинській селищній раді  відбулося  перше засідання комісії з питань захисту прав дитини .
02 Квітня, 2021 р., 14:37
1 квітня  2021 року начальник служби у справах дітей  Ружинської селищної ради Драчук Т.А. спільно з фахівцем  КУ «ЦНСП  Ружинської селищної ради" Глухою Ю.В. провели обстеження матеріально-побутових умов проживання  сімей, що перебувають на обліку у с. Карабчиїв та   опікунську сім’ю, де виховується дитина, позбавлена батьківського піклування.