Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Служба у справах дітей

22 Травня, 2023 р., 08:31
Працівниками служби у справах дітей Ружинської селищної ради та фахівцями соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» проведено вуличну інформаційну акцію для популяризації послуги патронату над дитиною. Захід організовано з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату.
18 Травня, 2023 р., 14:45
З метою прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дітей, організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  16 травня відбулося засідання міждисциплінарної команди, координацію роботи якої здійснює служба у справах дітей Ружинської селищної ради.
24 Квітня, 2023 р., 10:04
Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке проходило під головуванням заступника селищного голови Максима Дмитренка. Під час засідання було розглянуто чотири питання, два з яких стосувалося захисту майнових прав неповнолітніх дітей. Також розглянуто питання про стан виконання батьківських обов’язків жителькою одного з сіл громади.
05 Квітня, 2023 р., 14:33
У вівторок  04  квітня 2023 року працівниками служби у справах дітей було проведено тематичний семінар для прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів/піклувальників на тему «Протидія та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі» за участю селищного голови Людмили Біляк.
30 Березня, 2023 р., 14:56
30 березня працівниками служби у справах дітей Ружинської селищної ради та фахівцями соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» проведено вуличну інформаційну акцію для популяризації послуги патронату над дитиною. Захід організовано з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату із забезпечення тимчасового догляду, виховання та реабілітації в умовах сім’ї дітям, які не отримують належного батьківського піклування через складні життєві обставини й потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги. Патронатний вихователь - людина, яка робить благородну справу, допомагає дітям подолати життєві проблеми, і разом з тим - це нова шанована професія, що дозволяє, залишаючись вдома, отримувати заробітну плату від держави за надані соціальні послуги.
30 Березня, 2023 р., 08:42
Любов потрібна кожній дитині, інакше їй ніколи не стати повноцінною дорослою людиною. Любов – це найнадійніший фундамент спокійного дитинства. Якщо це розуміють дорослі, дитина виростає доброю та щедрою людиною.
27 Березня, 2023 р., 10:00
Війна – важке випробування для всіх. Важливо дбати про ментальне здоровʼя та підтримувати один одного.
06 Березня, 2023 р., 09:07
Одним із основних завдань служби у справах дітей є виявлення сімей, де батьки неналежно виконують свої обов’язки щодо виховання дітей. В даний час на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах служби у справах дітей Ружинської селищної ради перебуває 39 дітей.
24 Лютого, 2023 р., 15:54
24 лютого начальником служби у справах дітей Ружинської селищної ради проведено профілактичну роботу із законним представником неповнолітнього, надано рекомендації щодо виховання дитини, її навчання, підготовки до самостійного життя, застережено від вчинення в майбутньому протиправних дій.
20 Лютого, 2023 р., 10:37
З метою підвищення професійних компетенцій сьогодні спеціаліст служби у справах дітей Ружинської селищної ради Олена Cупрун взяла участь в онлайн-вебінарі на тему: «Робота служб у справах дітей щодо наповнення ЕОК дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, в ЄІАС «Діти» актуальною та достовірною інформацією». Вебінар проведено спеціалістами служби у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації. Основні питання заходу стосувались нормативної бази, якою керуються органи опіки та піклування, служби у справах дітей територіальних громад у питаннях захисту прав дитини. Метою зазначеного вебінару є методичне забезпечення та організація виконання вимог наказу Міністерства соціальної політики від 28.12.2015 року №1256 «Про ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь