Проведення вуличної інформаційної акції

Проведення вуличної інформаційної акції

Працівниками служби у справах дітей Ружинської селищної ради та фахівцями соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» проведено вуличну інформаційну акцію для популяризації послуги патронату над дитиною. Захід організовано з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату.

Проведено засідання міждисциплінарної команди та комісії з питань захисту прав дитини

Проведено засідання міждисциплінарної команди та комісії з питань захисту прав дитини

З метою прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дітей, організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  16 травня відбулося засідання міждисциплінарної команди, координацію роботи якої здійснює служба у справах дітей Ружинської селищної ради.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке проходило під головуванням заступника селищного голови Максима Дмитренка. Під час засідання було розглянуто чотири питання, два з яких стосувалося захисту майнових прав неповнолітніх дітей. Також розглянуто питання про стан виконання батьківських обов’язків жителькою одного з сіл громади.

Проведення тематичного семінару

Проведення тематичного семінару

У вівторок  04  квітня 2023 року працівниками служби у справах дітей було проведено тематичний семінар для прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів/піклувальників на тему «Протидія та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі» за участю селищного голови Людмили Біляк.

Проведено вуличну інформаційну акцію

Проведено вуличну інформаційну акцію

30 березня працівниками служби у справах дітей Ружинської селищної ради та фахівцями соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» проведено вуличну інформаційну акцію для популяризації послуги патронату над дитиною. Захід організовано з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату із забезпечення тимчасового догляду, виховання та реабілітації в умовах сім’ї дітям, які не отримують належного батьківського піклування через складні життєві обставини й потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги. Патронатний вихователь - людина, яка робить благородну справу, допомагає дітям подолати життєві проблеми, і разом з тим - це нова шанована професія, що дозволяє, залишаючись вдома, отримувати заробітну плату від держави за надані соціальні послуги.

Черговий виїзд у прийомні та опікунські сім’ї

Черговий виїзд у прийомні та опікунські сім’ї

Любов потрібна кожній дитині, інакше їй ніколи не стати повноцінною дорослою людиною. Любов – це найнадійніший фундамент спокійного дитинства. Якщо це розуміють дорослі, дитина виростає доброю та щедрою людиною.

Відбулось засідання міждисциплінарної команди

Відбулось засідання міждисциплінарної команди

Одним із основних завдань служби у справах дітей є виявлення сімей, де батьки неналежно виконують свої обов’язки щодо виховання дітей. В даний час на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах служби у справах дітей Ружинської селищної ради перебуває 39 дітей.

Cлужби у справах дітей Ружинської селищної ради інформує

Cлужби у справах дітей Ружинської селищної ради інформує

24 лютого начальником служби у справах дітей Ружинської селищної ради проведено профілактичну роботу із законним представником неповнолітнього, надано рекомендації щодо виховання дитини, її навчання, підготовки до самостійного життя, застережено від вчинення в майбутньому протиправних дій.

Участь в онлайн-вебінарі

Участь в онлайн-вебінарі

З метою підвищення професійних компетенцій сьогодні спеціаліст служби у справах дітей Ружинської селищної ради Олена Cупрун взяла участь в онлайн-вебінарі на тему: «Робота служб у справах дітей щодо наповнення ЕОК дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, в ЄІАС «Діти» актуальною та достовірною інформацією». Вебінар проведено спеціалістами служби у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації. Основні питання заходу стосувались нормативної бази, якою керуються органи опіки та піклування, служби у справах дітей територіальних громад у питаннях захисту прав дитини. Метою зазначеного вебінару є методичне забезпечення та організація виконання вимог наказу Міністерства соціальної політики від 28.12.2015 року №1256 «Про ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів».