Проведення тематичного семінару

Дата: 05.04.2023 14:33

У вівторок  04  квітня 2023 року працівниками служби у справах дітей було проведено тематичний семінар для прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів/піклувальників на тему «Протидія та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі» за участю селищного голови Людмили Біляк.

Під час заходу з батьками було обговорено причини, види та наслідки насильства, ознаки насильства, правила спілкування з постраждалими. Присутніх ознайомлено з алгоритмом дій у випадку проявів насильства, куди та як звертатись по допомогу.

Захід пройшов за участю представників установ та організацій, які проводять соціальне супроводження та підтримку сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування: директора КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» Лариси Черешнюк, інспектора сектору ювенальної превенції Бердичівського РВП Світлани Гутівської, директора КУ «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської селищної ради Лідії Осадчої.