Вітання

19 Січня, 2022 р., 09:41
Шановні жителі  громади!
25 Грудня, 2021 р., 07:00
Різдво Христове – величне, чарівне свято, яке наповнює серця добром і милосердям, несе радість у кожну домівку!
22 Грудня, 2021 р., 12:18
Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.
06 Грудня, 2021 р., 15:54
      Від імені Ружинської територіальної громади щиро вітаємо Вас, усіх, хто причетний до захисту національних інтересів, безпеки держави, з Днем Збройних сил України.
09 Листопада, 2021 р., 10:59
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди відзначення вашого професійного свята.
28 Жовтня, 2021 р., 16:50
Щорічно, 28 жовтня в Україні відзначається день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
14 Жовтня, 2021 р., 09:00
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
12 Жовтня, 2021 р., 09:00
Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем кадровика!