Вітання

05 Вересня, 2021 р., 14:52
Вітаю зі святом! Бажаю невичерпного потоку грошових надходжень, лояльних партнерів, стабільного прибутку. Нехай справа процвітає, нові ідеї реалізуються, всі двері відкриваються, рішення знаходяться. Дякуємо за користь, принесену громаді, прийняття відповідальності, чуйне ставлення до потреб людей. Розвитку і зростання!
04 Липня, 2021 р., 09:37
Щиро вітаю працівників поліції та ветеранів правоохоронної діяльності з професійним святом!
28 Червня, 2021 р., 07:09
Вітаю вас із великим державним святом – Днем Конституції України!
27 Червня, 2021 р., 12:13
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді.
23 Червня, 2021 р., 09:35
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.
18 Червня, 2021 р., 19:16
Щиро вітаю Вас із професійним святом! Встановлення цього свята засвідчує визнання державою особливої ролі вашого  підрозділу в підтриманні правопорядку та надання кваліфікованої допомоги громадянам. За родом своєї діяльності ви знаходитесь найближче до людей та добре володієте важливою інформацією про особливості довіреної вам дільниці. У день професійного свята особливі слова подяки ветеранам служби за самовіддану та плідну працю.