Сектор культури та туризму

13 Червня, 2022 р., 15:48
    У Ружинській громаді відходять від традиційних стереотипів при призначенні працівників галузі культури.
09 Червня, 2022 р., 16:45
        З метою формування нового культурно-мистецького середовища, приведення мережі закладів культури у відповідність до чинного законодавства провести, відповідно до графіку, у старостинських округах зустрічі з кандидатами на посади працівників закладів культури Ружинської селищної ради , а саме:
25 Червня, 2021 р., 14:11
Місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав активну співпрацю з бібліотеками Ружинської громади.
11 Червня, 2021 р., 15:17
Щороку бібліотеки Ружинської громади  в перший день літа приєднуються до відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Бібліотекарі намагалися як найрізноманітніше розважити і підтримати дітей, адже в цей  день особливо гостро піднімається тема дитинства.
05 Червня, 2021 р., 22:57
5 червня 2021 року у Житомирі в стінах держуніверситету ім. І. Франка проходив третій Всеукраїнський фестиваль-конкурс народного хорового мистецтва ім. І. Сльоти "А льон цвіте".
17 Березня, 2021 р., 17:01
У період з 01 по 15 березня  сектором культури та туризму Ружинської селищної ради проводився моніторинг бібліотечної діяльності з виїздом в населені пункти.