Відділ молоді, спорту, культури та туризму

02 Лютого, 2023 р., 11:28
Щорічно в Україні стають донорами крові близько 500 тисяч людей. Потреба в донорській крові в умовах сьогодення виникає як у цивільного населення, так і наших захисників та захисниць. Здаючи кров, донор надає шанс на життя, робить свій безцінний внесок у добру справу.
06 Січня, 2023 р., 12:12
«Карнавал Перемоги» обов’язково проведемо у Ружині», - пообіцяв зі сцени Ружинського Будинку культури відомий шоумен, співак, танцюрист Амадор Лопес. У Ружині відбувся благодійний концерт на підтримку наших захисників, за участю суперпопулярних в Україні Софії Єгорової, Амадора Лопеса, Сергія Мироненка, Артура Боссо, Анни Добриднєвої. Всі виручені від продажу квитків та зібрані у залі кошти будуть направлені на підтримку 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.
05 Січня, 2023 р., 12:11
  Дякуючи небайдужості наших громадян на потреби ЗСУ сьогодні зібрано 14 480 гривень +100 злотих.
02 Січня, 2023 р., 12:33
У четвер, 5 січня 2023 року, о 16.00, Ружинський будинок культури. На підтримку 95 бригади, наших героїв - кіборгів відбудеться концерт "ДОРОГА ДО ПЕРЕМОГИ". Ціна квитка - 250-350 грн. Інформація за тел. 096 - 205 94 70.
29 Грудня, 2022 р., 14:42
Напередодні Новорічних свят у Ружинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся баскетбольний турнір. В змаганнях брали участь чотири команди (три команди юнаків та одна дівчат). Вихованці ДЮСШ продемонстрували набуті навички та здобули відповідні нагороди за підсумками турніру. Перш за все хочемо подякувати Нашим ЗСУ  за можливість впливати на розвиток дітей, розвивати їх кращі здібності та проводити змагання!
09 Грудня, 2022 р., 08:48
У Ружинському Будинку культури працює гурток з художнього читання. Зараз діти готуються до новорічного дитячого ранку, а також беруть участь у репетиції дитячого лялькового театру, який почне працювати з наступного року.
28 Листопада, 2022 р., 09:57
До 90-тої річниці початку Голодомору-геноциду українського народу в 1932-1933 роках в Ружинській публічній бібліотеці оформлена книжкова виставка "Голодомор в художній літературі". Бібліотекарем кафедри дитячого читання Ларисою Леонідівною Мороз спільно з вчителями 4-х класів Стрільчук Світланою Миколаївною та Пеньківською Оксаною Петрівною і помічником вчителя Рябоконь Галиною Миколаївною проведена інформаційна хвилина-вшанування "Чорні крила голодомору".
24 Листопада, 2022 р., 15:36
У зв'язку із погодніми умовами та ситуацією з відключенням електроенергії відкриття Точки Спільно переноситься на наступний тиждень. Дату відкриття повідомимо згодом.
18 Листопада, 2022 р., 09:24
Для бібліотечних працівників сіл; Верхівня, Дерганівка, Зоряне, Бистрик, які в цьому році розпочали свій трудовий шлях в бібліотечній сфері пройшло навчання. Упродовж насиченого навчання бібліотекарі отримали багато корисної навчальної інформації, отримали поради від колег та обмінювались досвідом роботи. Було наголошено, що важливу роль в системі підвищення професійної компетентності займає самоосвіта, професійне читання, культура спілкування, постійні онлайн перегляди, які сприяють здобуттю колосального досвіду від бібліотек України та сусідніх країн. Також для бібліотекарів був проведений майстер-клас з виготовлення окопних свічок, це вміння вони використають у своїх бібліотеках. Головний девіз сьогодення для новачків «Працюю, навчаюсь».
18 Листопада, 2022 р., 08:41
Розпочав роботу гурток з вокалу. Запрошуємо діток,які люблять співати на гурток в Будинок культури.