Подавайте Декларацію платника єдиного податку 2% в застосунку Дія

На час воєнного стану держава запровадила спеціальний режим оподаткування 2%. Система доступна для ФОПів-спрощенців 3-ї групи, які подали заяву в Державну податкову службу на застосування спеціальної ставки 2%. Це підприємці, які займаються різними видами діяльності: наданням інформаційних послуг, виробництвом, перевезеннями тощо.

До уваги платників податків!

Бердичівський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Житомирській області у зв’язку з набранням 21.07.2021 чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15 червня 2021 року №1539 направляє з метою інформування платників податків та громадськості щодо застосування положень Податкового кодексу України у зв’язку з запровадженням одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету  у вигляді інформаційного матеріалу на 23 арк. та слайди на 15 арк.

До уваги платників!

Головне управління ДПС у Житомирській області запрошує на запланований online-семінар по питанню ««Функціонування електронного кабінету, його переваги та подання звітності в електронному вигляді», який відбудеться 24.03.2021 року об 11 год 00 хв.

Новації у застосуванні РРО

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що для ФОП – платників єдиного податку п. 61 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України встановлено види діяльності, здійснення яких, незалежно від річного обсягу доходу, вимагає застосування РРО.