23 Березня, 2021 р., 12:37
Головне управління ДПС у Житомирській області запрошує на запланований online-семінар по питанню ««Функціонування електронного кабінету, його переваги та подання звітності в електронному вигляді», який відбудеться 24.03.2021 року об 11 год 00 хв.
12 Березня, 2021 р., 09:13
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що для ФОП – платників єдиного податку п. 61 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України встановлено види діяльності, здійснення яких, незалежно від річного обсягу доходу, вимагає застосування РРО.

04 Березня, 2021 р., 09:47
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1cPlWSLCGiaNWda-gqDdApV70LUZa6Xgl  – за цим посиланням список платників податків, з яких списуються борги.