ЗВІТ  про базове відстеження результативності регуляторного акта

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення Ружинської селищної  сесії від 06.07.2021 р. № 258 «Про затвердження Положення про управління комунальним майном Ружинської селищної територіальної громади».

ЗВІТ  про базове відстеження результативності регуляторного акта

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення Ружинської селищної  сесії від 28.04.2022 р. № 695 «Про затвердження Правил благоустрою на території Ружинської селищної територіальної громади».

Звіт  про  відстеження результативності регуляторного акту рішення №264 «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2022 рік»

Ювенальні поліцейські та рятувальники Ружинщини нагадують громадянам про правила поведінки за погіршення погодних умов

Рейдувальники    закликали   з погіршення погодних умов обмежити своє перебування на вулиці, а також провести вдома з дітьми   бесіду та пояснити прості правила, які рятують життя:

Про затвердження Порядку організації  виїзної, сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території Ружинської селищної  територіальної громади

Про затвердження Порядку організації виїзної, сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території Ружинської селищної територіальної громади

Проект рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради «Про затвердження Порядку організації  виїзної, сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території Ружинської селищної  територіальної громади»

Проект рішення сесії селищної ради "Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг комунальною установою «Ружинський трудовий архів» та цін на роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Ружинський трудовий архів» та Аналіз регулятрного впливу даного акта