Регуляторна діяльність

19 Грудня, 2021 р., 17:57
Проект рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради «Про затвердження Порядку організації  виїзної, сезонної, ярмаркової і святкової торгівлі на території Ружинської селищної  територіальної громади»

11 Листопада, 2021 р., 18:48
Проект рішення сесії селищної ради "Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг комунальною установою «Ружинський трудовий архів» та цін на роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Ружинський трудовий архів» та Аналіз регулятрного впливу даного акта

23 Липня, 2021 р., 10:24
Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження Умов проведення конкурсу з  визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на місцевих автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі Ружинської селищної територіальної громади"
03 Червня, 2021 р., 17:50

02 Червня, 2021 р., 19:30
Проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради "Про затвердження Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території населених пунктів Ружинської селищної ради"

12 Травня, 2021 р., 18:43
«Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік» (Рішення селищної ради №153)

26 Квітня, 2021 р., 18:03
Проєкт рішення Про затвердження на території Ружинської селищної ради місцевих податків та зборів  на 2022 рік

01 Березня, 2021 р., 19:53
Проект регуляторного акту - Рішення Ружинської селищної ради "Про затвердження Положення про управління комунальним майном Ружинської селищної територіальної громади"