Регуляторна діяльність

23 Липня, 2021 р., 10:24
Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження Умов проведення конкурсу з  визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на місцевих автобусних маршрутах загального  користування, що не виходять за межі Ружинської селищної територіальної громади"
03 Червня, 2021 р., 17:50

02 Червня, 2021 р., 19:30
Проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради "Про затвердження Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території населених пунктів Ружинської селищної ради"

12 Травня, 2021 р., 18:43
«Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік» (Рішення селищної ради №153)

26 Квітня, 2021 р., 18:03
Проєкт рішення Про затвердження на території Ружинської селищної ради місцевих податків та зборів  на 2022 рік

01 Березня, 2021 р., 19:53
Проект регуляторного акту - Рішення Ружинської селищної ради "Про затвердження Положення про управління комунальним майном Ружинської селищної територіальної громади"