Новини ЦНАПу

15 Червня, 2021 р., 14:15
Відповідно до Постанови КМУ від 21.10.1995 №848 зі змінами «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» з метою автоматичного нарахування субсидії просимо надати довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), отримувачів субсидії.
14 Червня, 2021 р., 11:50
До вашої уваги!!!
28 Травня, 2021 р., 16:23
Послуги Пенсійного фонду надаються представником відділу обслуговування громадян №15 (Сервісний центр) ГУ ПФУ в Житомирській області у першу середу місяця з 9:00 до 13:00 в приміщенні ЦНАП Ружинської селищної ради (смт Ружин, вул Бірюкова, 2) .
28 Травня, 2021 р., 11:16
Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно. Заява подається заявником особисто до територіального підрозділу ДМС України за зареєстрованим місцем проживання, або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).
27 Травня, 2021 р., 18:07
Які документи потрібні для того, щоб оформити реєстрацію?