Новини ЦНАПу

01 Грудня, 2022 р., 10:19
Заяви приймаються з 1 по 5 грудня за адресою смт.Ружин, вул.Бірюкова, 2 ЦНАП (або звернутися до старост). Компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб у листопаді надаватимуться тільки тим власникам домоволодінь, які розмістили ВПО із територій, вказаних у новому наказі Мінреінтеграції №233 від 17.10.2022 року або з інших територій при підтвердженні руйнування чи знищення їхнього житла!
16 Листопада, 2022 р., 11:56
Про документи, необхідні для видачі ряду довідок для пред'явлення по місцю вимоги (нотаріальну контору, управління праці та соціального захисту населення, пенсійний фонд України та інші)Заявник пред’являє оригінали документів : Довідка про те що особа проживала та вела спільне господарство з померлим на час його смерті:
09 Листопада, 2022 р., 15:23
Щодо фізичних осіб-підприємців - операція здійснюється відразу після подання заяви реєстратору щодо припинення бізнесу.
29 Серпня, 2022 р., 17:27
    З моменту призупинення роботи Ружинського сектору УДМС отримати послуги з оформлення та  видачі паспорта громадянина України та оформлення та видачі  паспорта громадянина України для виїзду за кордон стали для мешканців громади та внутрішньо перемішених осіб реальною проблемою.     Однак відзначимо, що крім територіального підрозділу УДМС м.Бердичева, громадяни можуть звертатися у підрозділи ДМС м.Сквира,  м.Погребище та м.Козятин.  На офіційних сайтах  даних підрозділів ДМС наявний попередній запис на прийом та графік роботи і контактний номер телефону.
04 Серпня, 2022 р., 12:43
   Шеринг документів - це можливість ділитися електронною копією документів через застосунок ДІЯ  для отримання адміністративних послуг та ідентифікації своєї особистості у ЦНАП.
14 Червня, 2022 р., 14:34
    Ці питанні регулюються нормами Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі – Закон) та Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року «Про облік внутрішньо переміщених осіб»(далі – Порядок).
08 Червня, 2022 р., 11:30
   Влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік - для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.
12 Травня, 2022 р., 11:31
    Церез ЦНАП  запроваджено надання 299 видів адміністративних послуг, які пов'язані за життєвими ситуаціями. Хоча Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні, проте ЦНАП не зупинив свою діяльність. Поступово відкриваються доступи до Єдиних та Державних реєстрів. Адміністратори залучаються до роботи у гуманітарному штабі та допомогають внутрішньо переміщеним особам оформляти державні виплати та допомогу міжнародних організацій.
16 Лютого, 2022 р., 16:25
    До уваги мешканців зареєстрованих у Ружинській громаді! Ружинська селищна рада розпочала ведення Реєстру громади (далі-РГ).      Головне завдання  реєстру - це забезпечити єдину, загальну систему обробки даних про мешканців громади включно з адресним довідником.      Тому, просимо кожного мешканця населеного пункту з’явитися до старости  свого старостинського округу, а у смт Ружин відвідати «Центр надання адміністративних послуг», розташований на першому поверсі адміністративної будівлі по вулиці Бірюкова, 2, для проведення актуалізації (звірки) даних кожного жителя, проживаючого на території громади на підставі існуючих наявних документів з даними інформаційної системи.       При собі необхідно мати документи, які посвідують особу (паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та додатку до неї Форми №13 про реєстрацію місця проживання, свідоцтво про народження, право власності на будинок).
03 Лютого, 2022 р., 14:15
          На провідного спеціаліста відділу державної рестрації рішенням виконавчого комітету Ружинської селищної ради від 18.01.2022 №15 покладено обов'язки щодо  видачі довідок у ЦНАПі про склад сім'ї; фактичне місце проживання; спільне проживання громадян на день смерті одного з них; проведення поховання; зареєстрованих у відчуженній квартирі малолітніх, неповнолітніх, недієздатних, обмежено дієздатних, непрацездатних осіб; утримання дитини одним з батьків або опікунів; одинокій матері; довідка-характеристика.