Новини ЦНАПу

14 Червня, 2022 р., 14:34
    Ці питанні регулюються нормами Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі – Закон) та Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року «Про облік внутрішньо переміщених осіб»(далі – Порядок).
08 Червня, 2022 р., 11:30
   Влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік - для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.
12 Травня, 2022 р., 11:31
    Церез ЦНАП  запроваджено надання 299 видів адміністративних послуг, які пов'язані за життєвими ситуаціями. Хоча Постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні, проте ЦНАП не зупинив свою діяльність. Поступово відкриваються доступи до Єдиних та Державних реєстрів. Адміністратори залучаються до роботи у гуманітарному штабі та допомогають внутрішньо переміщеним особам оформляти державні виплати та допомогу міжнародних організацій.
16 Лютого, 2022 р., 16:25
    До уваги мешканців зареєстрованих у Ружинській громаді! Ружинська селищна рада розпочала ведення Реєстру громади (далі-РГ).      Головне завдання  реєстру - це забезпечити єдину, загальну систему обробки даних про мешканців громади включно з адресним довідником.      Тому, просимо кожного мешканця населеного пункту з’явитися до старости  свого старостинського округу, а у смт Ружин відвідати «Центр надання адміністративних послуг», розташований на першому поверсі адміністративної будівлі по вулиці Бірюкова, 2, для проведення актуалізації (звірки) даних кожного жителя, проживаючого на території громади на підставі існуючих наявних документів з даними інформаційної системи.       При собі необхідно мати документи, які посвідують особу (паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та додатку до неї Форми №13 про реєстрацію місця проживання, свідоцтво про народження, право власності на будинок).
03 Лютого, 2022 р., 14:15
          На провідного спеціаліста відділу державної рестрації рішенням виконавчого комітету Ружинської селищної ради від 18.01.2022 №15 покладено обов'язки щодо  видачі довідок у ЦНАПі про склад сім'ї; фактичне місце проживання; спільне проживання громадян на день смерті одного з них; проведення поховання; зареєстрованих у відчуженній квартирі малолітніх, неповнолітніх, недієздатних, обмежено дієздатних, непрацездатних осіб; утримання дитини одним з батьків або опікунів; одинокій матері; довідка-характеристика.

27 Січня, 2022 р., 16:01
   Відділ державної реєстрації повідомляє, що з 21.01.2022 оновлено  нові можливості Єдиного державного реєстру України, а саме щодо відомостей:

27 Січня, 2022 р., 12:51
     Протягом січня 2022 року відділом організації надання адміністративних послуг надано 805 адміністративних послуг наступного спрямування:

27 Січня, 2022 р., 12:16
Відділ державної реєстрації Ружинської селищної ради
18 Січня, 2022 р., 14:18
Звертаємо увагу суб'єктів державної реєстрації та доводимо до відома лист Міністерства фінансів України від 04 січня 2022 року щодо зразків складання схематичного зображення структури власності
30 Грудня, 2021 р., 15:56
Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради постійно розширюється з метою максимально наблизити жителів громади до державних та місцевих послуг. Наразі через ЦНАП Ружинської селищної ради запроваджено надання 299 адміністративних послуг.