РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Центр надання адміністративних послуг селищної ради нагадує про необхідність подачі заяв на отримання компенсації за розміщення ВПО

Дата: 01.12.2022 10:19

Заяви приймаються з 1 по 5 грудня за адресою смт.Ружин, вул.Бірюкова, 2 ЦНАП (або звернутися до старост). Компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб у листопаді надаватимуться тільки тим власникам домоволодінь, які розмістили ВПО із територій, вказаних у новому наказі Мінреінтеграції №233 від 17.10.2022 року або з інших територій при підтвердженні руйнування чи знищення їхнього житла!