Оголошення на заміщення посад

ПОРЯДОК

проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради

ПОРЯДОК

проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради

Перелік питань

на перевірку знання Конституції України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції" та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень

12 Серпня, 2021 р., 12:27
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютером.

26 Липня, 2021 р., 18:09
ОГОЛОШЕННЯ Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста фінансово-господарського відділу Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютером.
01 Липня, 2021 р., 15:02
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної та інформаційної діяльності Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантну посаду громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютером, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності має складати не менше 2 років.
01 Липня, 2021 р., 14:58
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад відділу охорони здоров`я та соціального захисту населення Ружинської селищної ради:
11 Червня, 2021 р., 12:45
Відповідно до розпорядження селищного голови від 09.06.2021 року № 306 внесено зміни до переліку документів для участі у конкурсі на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Ружинська центральна лікарня» Ружинської селищної ради, доповнивши його наступними пунктами:
18 Травня, 2021 р., 09:31
На підставі рішення Ружинської селищної ради Житомирської області «Про припинення Прибережненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області шляхом ліквідації» від 11.05.2021 року № 245 та наказу відділу освіти Ружинської селищної ради Житомирської області «Про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади директора Прибережненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області» від 17.05.2021 року № 119 скасовано конкурс на заміщення вакантної посади директора Прибережненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.