Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення на заміщення посад

ПОРЯДОК  проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Ружинської  селищної ради

ПОРЯДОК  проведення  письмового іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Ружинської селищної ради 

 

Перелік питань  на перевірку знання Конституції України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції" та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень

https://rada.info/upload/users_files/04344707/27ff790fe1f17cf0664d3137ab27c690.docx

11 Січня, 2022 р., 12:26
    Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою відповідного напряму підготовки не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
11 Січня, 2022 р., 12:26
     Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
11 Січня, 2022 р., 12:23
      Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом,  досвід та вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
11 Січня, 2022 р., 11:05
     Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника-начальника відділу комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом,  досвід та вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
10 Січня, 2022 р., 14:13
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу освіти Ружинської селищної ради.
04 Січня, 2022 р., 17:18
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом,  досвід та вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК. Більш детально ознайомитись із кваліфікаційними вимогами та функціональними обов’язками можна у додатку 6 до рішення Ружинської селищної ради № 572 від 14.12.2021 року «Про затвердження Положень про структурні підрозділи Ружинської селищної ради».
24 Вересня, 2021 р., 12:56
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з програмного забезпечення та комп’ютерного обслуговування загального відділу Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютером, без вимог до стажу роботи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь