Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення на заміщення посад

ПОРЯДОК

проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради

https://rada.info/upload/users_files/04344707/db58ead73f163354145af08bffc72127.docx

ПОРЯДОК

проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради

https://rada.info/upload/users_files/04344707/da2635558459e03fe8634bbcaf897ede.docx

Перелік питань

на перевірку знання Конституції України, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції" та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень

https://rada.info/upload/users_files/04344707/27ff790fe1f17cf0664d3137ab27c690.docx

11 Січня, 2022 р., 12:26
    Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою відповідного напряму підготовки не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
11 Січня, 2022 р., 12:26
     Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
11 Січня, 2022 р., 12:23
      Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом,  досвід та вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
11 Січня, 2022 р., 11:05
     Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника-начальника відділу комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом,  досвід та вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.
10 Січня, 2022 р., 14:13
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу освіти Ружинської селищної ради.
04 Січня, 2022 р., 17:18
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом,  досвід та вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК. Більш детально ознайомитись із кваліфікаційними вимогами та функціональними обов’язками можна у додатку 6 до рішення Ружинської селищної ради № 572 від 14.12.2021 року «Про затвердження Положень про структурні підрозділи Ружинської селищної ради».
24 Вересня, 2021 р., 12:56
Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з програмного забезпечення та комп’ютерного обслуговування загального відділу Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, які вільно володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютером, без вимог до стажу роботи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь