Ружинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу комунальної власності та стратегічного розвитку управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради. Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантні посади громадяни України з вищою освітою відповідного напряму підготовки не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи, знання діючого законодавства України професійного спрямування, знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, вміння працювати з людьми,  упевнений користувач ПК.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають:

1. Заяву на ім’я селищного голови про участь у конкурсі, в якій зокрема зазначається, що заявник ознайомлений із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, проходження даної служби та умовами конкурсу.

2. Заповнену особову картку (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками.

3. Дві фотокартки розміром 4 х6 см.

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, за потреби, засвідчені відповідно до встановленого законодавством порядку, а також документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою. Такими документами можуть бути зокрема:

- документ державного зразка про середню/вищу освіту, в якому зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджує знання української мови;

- посвідчення щодо вільного володіння державною мовою, отримане до 25 жовтня 2019 року.

5. Заяву про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, шляхом заповнення її на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

6. Копію паспорта громадянина України.

7. Для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копію військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копію посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки.

8. Копію трудової книжки (для працюючих – засвідчену кадровою службою установи).

9. Згоду на обробку персональних даних, відповідно до законодавства про захист персональних даних.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: 13601, смт. Ружин, вул. Бірюкова, 2, кабінет 72. Відповідальна особа за прийом документів Решетар Марія Аркадівна, тел. 0963652051.

Термін подачі документів протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

     Фото без опису