Про профілактичні щеплення домашніх тварин

Протягом 2023 року  в Ружинській громаді було виявлено 6 випадків захворювання тварин на сказ. Останній випадок зафіксовано 05 грудня 2023 року в с.Заріччя по вул.Сквирській. На даний час  проводяться карантинні  заходи.       Відповідно правил «Утримання домашніх тварин» громадянам необхідно щороку проводити профілактичні заходи щодо недопущення виникнення особливо небезпечних хвороб домашніх тварин: сказ, лейкоз, туберкульоз, сибірка.

Будівництво пхатохоферми у Прибережному на фінішній прямій!

Більше тисячі квадратних метрів господарської будівлі з надсучасним "розумним" обладнанням на 20 тисяч голів птиці з дня на день увійде в експлуатацію й запрацює на повну потужність. Молодий та завзятий хлібороб Юрій Федорчук, що родом з Вільнопілля, довів, що мрії збуваються, якщо не сидіти, склавши руки. І навіть у надважкий для країни час, можна не лише активно підтримувати наші збройні сили, а й знаходити шляхи для розвитку, створюючи робочі місця та підтримуючи економіку країни. Далі буде...

Одне з передових сільськогосподарських   підприємств Житомирщини СВК «Ружинський» відзначив  сторіччя

Одне з передових сільськогосподарських підприємств Житомирщини СВК «Ружинський» відзначив сторіччя

Підприємств, які налічують сто і більше років успішної роботи, надто мало не тільки в Україні, але й у всьому світі. Тож маємо пишатися тим, що одне із таких знаходиться у Ружині.

Уряд продовжив програму державної підтримки аграріїв

Уряд прийняв рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції. Деталі повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства.

Небезпечний борщівник- остерігайтесь!!!

Борщівник – доволі приваблива рослина, яка за своєю формою нагадує гігантський кріп. Однак, при найменшою контакті вона може спричини серйозні опіки і навіть призвести до непоправних наслідків.    У період інтенсивного цвітіння борщівника, пропонуємо згадати, чим небезпечна ця рослина, а також, як діяти, якщо на тіло потрапив її сік чи пилок. Звідки взявся борщівник?