Аграрні підприємства зможуть на вигідних умовах отримувати нові кредити для забезпечення збору врожаю та проведення посівної кампанії-2023 у межах програми "Доступні кредити 5-7-9". 

   Максимальна сума кредиту – 90 млн грн. Термін дії – до 31 жовтня.

  Крім того, кредити за ставкою 0 % річних, які навесні надавалися під посівну кампанію, пролонговано з 6 місяців на рік. Такі зміни внесено Постановою КМУ № 916 від 29 липня 2022 року.

   До 31 жовтня 2022 року уповноважені банки будуть приймати заявки від сільськогосподарських підприємств на отримання кредитних коштів до 90 млн.гривень. 

   Відсотки і надалі будуть варіюватися від 0 % до 9 %, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

   Кредит надаватиметься максимум на 5 років, якщо с/г виробник бере його на реалізацію інвестиційного проекту та на рефінансування заборгованості, а також максимум на 3 роки – для фінансування оборотного капіталу.

   Таке фінансування аграрії зможуть залучити для того, щоб успішно завершити збиральні роботи та підготуватися до посівної кампанії–2023.

   Крім того, ті позичальники, які протягом березня–травня залучали пільгове кредитування під 0 %, і які мали здійснити виплати за цими кредитами уже в серпні 2022 року, тепер можуть це зробити до лютого 2023 року.

Фото без опису