15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Один із найбільших військових конфліктів розгорнувся в Афганістані. 15 лютого 1989 року останній солдат покинув країну. На сьогоднішній день Україна переживає, ймовірно, найбільш серйозні наслідки від російського агресора. Вже понад 10 років російська федерація намагається нав'язати нам свої погляди. Цього року вшановуємо 35-річницю виведення військ з Афганістану. У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, які загинули виконуючи військовий обов’язок. Селищний голова Людмили Біляк спільно із представниками спілки ветеранів Афганістану та виконавчим комітетом селищної ради вшанували хвилиною мовчання памʼять наших Героїв сьогодення, які віддали своє життя за визволення України від російської навали та усіх воїнів-інтернаціоналістів, які загинули під час бойових дій на території інших держав. Поклали квіти до памʼятника загиблим воїнам землякам. Людмила Біляк висловила слова вдячності усім воїнам-інтернаціоналістам, які зуміли вистояти у пеклі війни та повернулися до своїх рідних. Адже кожен із них виявляв патріотизм до своєї держави, тому кожен дотримувався присяги, яку він склав перед Батьківщиною. Служба в армії та захист суверенітету своєї країни мали величезне значення для справжнього чоловіка, це високо цінувалося та заслуговувало на повагу. - Сьогодні ми повинні пам’ятати, що ціна мирного неба занадто велика для кожного з нас, - зазначила Людмила Біляк. Очільник громади побажала всім, хто пережив складний шлях та зараз боронить нашу країну від російської навали міцного здоров'я, миру та добробуту. Найголовніше, що приклад героїзму і патріотизму цих людей слугують важливим прикладом для всіх нас у захисті майбутнього України.

Сьогодні в Україні – День Героїв!

Сьогодні в Україні – День Героїв!

Це день пам'яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українського народу за волю України та є символом непереможності української нації, від лицарства Київської Русі до сьогодення. Особливо важливим цей день став у повномасштабній російсько-українській війні за свободу України. У нинішній момент часу це свято – не лише данина пам’яті Героям та Героїням минувшини, а й день шани новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України, на різних фронтах та напрямках щоденно захищаючи Україну та український народ від рашистського режиму, збройних сил російської федерації.

З Днем вишиванки, громадо!

З Днем вишиванки, громадо!

На жаль, сьогодні величезна кількість українців змушені одягнути на себе не вишиванку, а військовий однострій, зі зброєю в руках захищаючи нашу Батьківщину! Захищаючи на фронтах, звільняючи метр за метром українську землю. Захищаючи задля того, щоб ми тут, у тилу, мали сьогодні можливість одягнути вишиванку як символ нашої єдності, нашої самобутності, нашої сили і віри у Перемогу.

З Днем сім'ї!

З Днем сім'ї!

Родина - одвічне джерело любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин.

З Днем матері!

З Днем матері!

Мама. Як багато любові, ніжності, турботи і тепла криється в цьому слові. Це перше і головне слово у житті кожного з нас. Адже мама завжди підтримає, зрозуміє, дасть розумну пораду і любитиме беззаперечно.

Акцiя присвячена Дню матері

Акцiя присвячена Дню матері

В Україні традиційно святкують в другу неділю травня -День матері. У день цього свята, яке відзначатиметься 14 травня, прийнято не лише дарувати подарунки своїм матерям, але й приходити до них у гості, вітати за допомогою листівок та теплих слів, проводити різні заходи та акції. Цієї п’ятниці спеціалістами КУ «ЦНСП Ружинської селищної ради» із залученням суб’єктів соціальної роботи, була проведена акція, присвячена Дню матері в смт.Ружин. Радісні посмішки та свої побажання мали змогу подарувати чарівні та добрі матері Ружинщини. Дякуємо кожній жінці-берегині, яка народила та виховала дітей. Нехай вся Україна пишається матерями, щоб вони завжди були поруч, а ми відчували їхню любов. Нехай кожна матуся відчуває це світле і прекрасне почуття, а діти завжди люблять і поважають!

З Днем Європи!

З Днем Європи!

Дорога громадо! Прийміть вітання з нагоди Дня Європи! Цей день у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейської спільноти.

День пам’яті та примирення...

День пам’яті та примирення...

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні... Як вшановували пам’ять жертв Другої світової, пам’ять загиблих у новій війні, розв’язаній послідовниками гітлерівських нацистів - путлерівськими рашистами, дивіться у розширеному фоторепортажі...

День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

У День пам’яті та примирення, Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.