Державні програми

16 Червня, 2021 р., 17:41
На четвертій сесії Житомирської обласної ради було прийнято рішення Про внесення змін у рішення обласної ради від 24.12.2020 №17 “Про програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2021-2027 роки”.
26 Травня, 2021 р., 16:01
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2017 року № 106 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року №384) інформуємо суб’єктів господарювання про дію Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.
26 Травня, 2021 р., 15:49
Одним із напрямів використання коштів у 2021 році передбачено спеціальну бюджетну дотацію з обласного бюджету за приріст поголів’я корів власного відтворення суб’єктам господарювання у розмірі 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення на яку збільшено основне стадо на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом та на 1 грудня поточного року.