До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Повідомляємо, що з 10 год 24.05.2023 року БФ «Карітас» буде надавати благодійну допомогу для внутрішньо-переміщених осіб, які перемістились із зони бойових дій.

Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за період з 20.03.2023-24.03.2023 року

Завдяки міці сил оборони і безпеки та сміливості українців, наша країна вистояла. Увесь світ побачив, на що здатні українці. Ми обов’язково переможемо ворога. Та поки іде боротьба за світле майбутнє кожного з нас, Ружинська селищна рада продовжує свою роботу в напрямку благодійної допомоги для тих категорій населення, хто зараз цього потребує найбільше.

Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за поточний тиждень

Дорогі наші захисники і захисниці України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров'я та власного життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати.

Дорогі наші захисники і захисниці України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. Наші національні кольори — це сьогодні міжнародний символ сміливості й незламності всього світу. У будь-якій країні, на будь-якому континенті, коли бачать синьо-жовтий, знають, що це про свободу. Про народ, який не здався, який вистояв, який об’єднав світ. І який переможе. Завдяки Україні світ повірив, що цінності дають силу. Повірив услід за нашою боротьбою. Світ упевнився, що тиранія програє. Услід за нашою вірою. Світ побачив, що свобода може стати переможцем. Услід за нашими здобутками на полі бою. І всіма нашими військовими. Україна обов’язково переможе.

Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за попередній тиждень

Дорогі наші захисники і захисниці України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. Ми ж маємо продовжувати те саме, що робимо: посилювати нашу стійкість, бути абсолютно єдиними в прагненні забезпечити нашу армію та всіх захисників необхідною зброєю та обладнанням . Ми віримо в Бога. Завдяки хоробрості наших воїнів ми не допустимо зневіри.