Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за поточний тиждень

Дата: 20.02.2023 16:34

Дорогі наші захисники і захисниці України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. Наші національні кольори — це сьогодні міжнародний символ сміливості й незламності всього світу. У будь-якій країні, на будь-якому континенті, коли бачать синьо-жовтий, знають, що це про свободу. Про народ, який не здався, який вистояв, який об’єднав світ. І який переможе. Завдяки Україні світ повірив, що цінності дають силу. Повірив услід за нашою боротьбою. Світ упевнився, що тиранія програє. Услід за нашою вірою. Світ побачив, що свобода може стати переможцем. Услід за нашими здобутками на полі бою. І всіма нашими військовими. Україна обов’язково переможе.

Так, за період з 13.02.2023 по 17.02.2023 року відповідальними працівниками Ружинської селищної ради було видано благодійної допомоги:

36 продуктових наборів;

17 одиниць засобів гігієни (зубна паста, гель для душу, прокладки, одноразові пелюшки, вологі серветки);

52 упаковки підгузок для дітей та дорослих;

577 одиниць дитячого харчування (дитяче харчування, батончик (злаковий), печиво, дитяче харчування «Сніданок Локшина», каша, сік, круасани, сніданок «Спагеті»,пюре дитяче, сухе молоко, чай);

14 іграшок Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 365 кг. Низький уклін нашим захисникам і захисницям, які просто зараз обороняють Україну, наближаючи нашу Перемогу!

Разом - ми сила! Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у Перемогу!

Слава Україні!