Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за період з 20.03.2023-24.03.2023 року

Дата: 27.03.2023 09:35

Завдяки міці сил оборони і безпеки та сміливості українців, наша країна вистояла. Увесь світ побачив, на що здатні українці. Ми обов’язково переможемо ворога. Та поки іде боротьба за світле майбутнє кожного з нас, Ружинська селищна рада продовжує свою роботу в напрямку благодійної допомоги для тих категорій населення, хто зараз цього потребує найбільше.

Так, за період з 20.03.2023-24.03.2023 року відповідальними працівниками Ружинської селищної ради було видано благодійної допомоги:

26 продуктових наборів;

17 одиниць засобів гігієни (зубна паста, шампунь, гель для душу, одноразові пелюшки);

51 упаковка підгузок для дітей та дорослих;

224 одиниці дитячого харчування (пюре, злакові батончики).

Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 260 кг.

Слава всім, хто зараз у бою за свободу! Слава кожному і кожній, хто захищає нашу рідну землю, нашу Україну!    Слава Україні!