Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція

1.

Назва інвестиційної пропозиції

Родовище піщано-гравійного матеріалу в с. Трубіївка

2.

Ініціатор

Ружинська селищна рада

3.

Опис інвестиційної пропозиції *

Гідрогеологічні умови Трубіївського родовища вивчені за допомогою режимних спостережень та дослідних відкачок в свердловинах. Родовище сильно обводнене. Приток води при розробці покрівлі в суху складе 1607 м3/год. Глибина залягання ґрунтових вод коливається від 0 в поймі до 8 м на терасі. Запаси корисної копалини затверджені протоколом УТКЗ № 3670 від 08.04.1975 р., по категоріям (тис.м3): В+С1 – 10661, в т.ч. В – 3015; С1 – 7646. C2 1073. За балансові С1 – 490,5. Піщано-гравійний матеріал придатний в якості сировини для обсипки фільтрів гідросвердловин, для виготовлення бетонних виробів та конструкцій, для приготування штукатурних розчинів після відбору фракції 1-6 мм. В умовах великої обводненості видобуток корисних копали найбільш ефективний гідромеханічним способом. При даному способі розробки відбувається частковий відмив пилувато-глинистих частинок, що призводить до збагачення гравію та піску без спеціального збагачення. При цьому також можливе збагачення різнозернистих пісків з вмістом гравію 10-14%, які залягають в покрівлі покладу піщано-гравійних відкладів.

Родовище раніше не розроблялося. Розробку Трубіївського родовища доречно буде розпочати в контурі підрахунку запасів категорії В (в районі свердловин №№ 67, 66, 107). Вивіз гравію буде здійснюватись автомашинами.