Золоті руки трудовиків

Гарними здобутками на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад радують здобувачі освіти Ружинської громади. Підтвердили неоціненну працю своїх наставників  учні Білилівського та Ружинського ліцеїв з трудового навчання  (технологій), ставши переможцями обласної олімпіади.

«Школа має стати місцем, де виховується здорове та компетентне покоління»

Обговорення щодо оптимізації мережі закладів освіти громади відбулося на базі Верхівнянської початкової школи. Місцевий заклад освіти у 2022-2023 навчальному році, серед чотирьох навчальних класів, мав «укомплектований» лише один. Тому постало питання про якість надання освітянських послуг, відповідно до вимог нової сучасної української школи.

ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ – один з методів арт-терапії, який передбачає взаємодію з піском

. Пісок – це природний матеріал, дуже пластичний інструмент творчості, який дозволяє працювати з собою кожному, навіть тим, хто не володіє художніми здібностями. Пісочна терапія в роботі з дітьми базується на грі, а гра в свою чергу для дитини є символічною мовою для самовираження, тому дитина може виразити свої емоції, переживання в процесі пісочної «діяльності». Пісочна терапія спрямована на:

УВАГА ! Підготовка до школи

З 15.05.2023р усі бажаючі дошкільнята віком 5-7 років мають можливість відвідувати заняття з "Підготовки до школи", які будуть проходити на дитячій точці Спільно Ружин ( у приміщенні Будинку культури).

МОН підготувало неприємний сюрприз для студентів: кого можуть відрахувати

Стосується закладів фахової передвищої та вищої освіти усіх форм власності Генеральний штаб Збройних Сил України, як головний орган військового управління з координації і контролю за виконанням завдань у сфері оборони органами державної влади, листом від 13.04.2023 № 300/1/С/3352 погодив пропозиції Міністерства освіти і науки України щодо вирішення питання подачі до закладів освіти військово-облікових документів.

КУ «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» інформує

Навчальний рік добігає до свого завершення і у фахівців інклюзивно-ресурсного центру розпочинається пора моніторингу досягнень учнів з особливими освітніми потребами. Команди психолого-педагогічного супроводу кожного учня в закладах освіти аналізуватимуть результати засвоєння навчальної програми та ефективність корекційно-розвиткової роботи за навчальний рік. Значення підсумкового аналітичного звіту дуже важливе для вирішення проблем та планування спільних дій в наступному навчальному році. Інформація, зазначена у документі, допоможе визначити потреби та цілі в індивідуальній програмі розвитку, виборі методів навчання та сформувати повторну психолого-педагогічну комплексну оцінку. Кожна дитина повинна мати можливість отримати якісну та розвиватися відповідно до своїх можливостей та індивідуальних потреб.

Заочна форма навчання негативно впливає на якість та рівень знань дітей – переконані батьки учнів Вільнопільської ЗОШ

Сьогодні, 3 травня  відбулося друге засідання  щодо процедури громадського обговорення про припинення діяльності Вільнопільської школи. Начальник відділу освіти Іван Семенчук наголосив, що діти мають можливість продовжити навчання за очною формою у Ружинській гімназії або в Бистрицькій школі – за бажанням дітей та батьків. Проте батьки занепокоєні  станом дороги, якою мають  доставляти  їхніх дітей до навчальних закладів, тобто дорогою М-02 Біла Церква – Кременець. На що начальник ЖКГ Іван Сорока повідомив, що з настанням сприятливих умов, буде проведено ямковий ремонт вказаної дороги. Зважаючи на певні чинники, позиція батьків щодо закриття Вільнопільської  загальноосвітньої школи та переведення їхніх дітей до іншого навчального закладу різниться, але більшість із них розуміють необхідність такого кроку, адже заочна форма навчання,  в свою чергу, негативно впливає на якість   та рівень знань.

Облаштування Бистрицького садочка на фінішній прямій

З приходом тепла та можливості проведення зовнішніх будівельних робіт, на території Бистрицького садочка загули не лише бджілки, а й активно розпочато облаштування дитячого майданчика для малечі. Виконавці будівельних робіт обіцяють, що за кілька тижнів (якщо погодні умови дозволять) зможуть завершити будівництво. Ніні ж дітки під пильним наглядом вихователів активно вивчають природу на сусідніх майданчиках.