08 Грудня, 2022 р., 15:23
  Пісок – це надзвичайно цікавий і загадковий матеріал. Він здатний знімати нервову напругу, покращувати настрій, викликати найбагатші асоціації. Гра з піском захоплює і дорослих, і дітей. За допомогою таких ігор можна виразити свої відчуття та переживання.
06 Грудня, 2022 р., 10:41
3 та 4 грудня на базі Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів директором КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Коляновським О.Б. та консультантом Шевчук Л.М. було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та математики. В олімпіадах взяли участь здобувачі освіти з Ружинської, Білилівської гімназій, Бистрицької, Ягнятинської, Топорівської, Вільнопільської, Немиринецької, Березянської, Мовчанівської ЗОШ. Дякуємо всім учасникам олімпіади, які продемонструвала гарні знання історії України, всесвітньої історії, математики, проявили творчість, логічне мислення, вміння аналізувати та співставляти.
02 Грудня, 2022 р., 09:16
Фахівці комунальної установи «Ружинський ІРЦ» отримали корисний досвід під час відкриття Спільно - точки від UNICEF. Матеріали від міжнародної організації дуже доречні для роботи спеціалістів із дітьми в умовах сьогодення. У надзвичайних ситуаціях діти переживають стрес, страх і невизначеність. Вміти переключати увагу дитини, оточити турботою, доцільно використати функції гри, враховуючи європейський досвід – детально розписані у методичках та взяті на озброєння фахівцями ІРЦ.
25 Листопада, 2022 р., 16:50
  У конференції прийняли участь селищний голова Людмила Біляк; голова Міжнародної асоціації досліджень Голодомору-геноциду, завідувач кафедри історії світового українства Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Сергійчук; голова місцевого осередку «Просвіта» Віктор Митюк, учні та педагогічні працівники Ружинської гімназії. В цьому році виповнюється 90 років з часу Голодомору 1932-1933 років в Україні. З метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1923 та 1946-1947 років Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про заходи у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу». На виконання даного указу прийняте відповідне розпорядження по Ружинській громаді. Цими документами передбачено протягом 2022-2023 років в закладах загальної середньої освіти проводити наукову, інформаційно-просвітницьку роботу з метою донесення до молоді, громадян України об’єктивної інформації про трагічні події голодомору.
22 Листопада, 2022 р., 13:52
  Яких тільки смаколиків можна було придбати: тістечка, горішки, пиріжки, рулети, вафлі, желе, піцу. Також батьки учнів 10 класу приготували 62 баночки гречаної каші з м'ясом. Було стільки цікавого і смачненького, що очі розбігалися. Покупцями на ярмарку були не тільки учні та вчителі школи, а й батьки. Кошти, а це 8100 гривень, та продукти було передано Галині Сергіївні Цехмейструк для потреб ЗСУ.
21 Листопада, 2022 р., 11:33
     Мій 10 А клас – це 26 здобувачів освіти Ружинської гімназії . Кожен з них - унікальна, неповторна особистість. Тому я  намагаюсь дбайливо, з любов’ю і пошаною ставитися до кожного з них, сприймати їх такими, якими вони є, тобто ставитися  до них з терпінням і повагою, хоча інколи це робити дуже непросто.
21 Листопада, 2022 р., 09:59
Фахівці центру зможуть використовувати отримані матеріали для обстеження дітей та проведення корекційно-розвиткових занять. Стіл для малювання піском з кольоровою підсвіткою буде використовуватись для індивідуальних або групових занять, як засіб для арт-терапевтичної, корекційно-розвиваючої роботи психологів, логопедів.
15 Листопада, 2022 р., 10:56
Конкурс передбачав знання учасниками історії України та козацтва. У конкурсі взяли участь юні патріоти загальноосвітніх закладів нашої громади. В результаті визнано переможцями чотири колективи:
14 Листопада, 2022 р., 09:48
Діти в умовах воєнного часу є найбільш вразливими та потребують захисту. А діти з особливими освітніми потребами вдвічі складніше переносять такі події. Щоб допомогти та підтримати дітей, адаптувати їх до нових умов Житомирська обласна військова адміністрація у співпраці з благодійним фондом Lumos Foundation закупили сучасне та інтерактивне обладнання для інклюзивно-ресурсних центрів області вартістю майже на один мільйон гривень. Цього тижня голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із представниками благодійного фонду передали директору комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» Лідії Осадчій та представникам інших ІРЦ області набори потрібного для роботи обладнання. Віднині, це якісне корекційно-розвивальне обладнання буде допомагати нашим дітям. Війна порушила спокій дітей з особливими освітніми потребами нашої громади. На обліку в центрі є діти, які разом з батьками змушені були покинути свої домівки через війну та тимчасово проживати на території Ружинської селищної ради. Фахівці інклюзивно-ресурсного центру стали осередком психологічної підтримки для них.
07 Листопада, 2022 р., 11:26
Діяльність інклюзивно-ресурсного центру Ружинської селищної ради сприяє забезпеченню дітям з особливими освітніми потребами необхідних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, з урахуванням їх індивідуальних потреб, а також є ефективним засобом забезпечення прав таких осіб на освіту, сприяння розвитку їх особистості, поліпшення стану здоров'я та якості життя, підвищення рівня участі у житті громади.