14 Грудня, 2021 р., 17:34
14 грудня 2021 року відбулося друге засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради.

06 Грудня, 2021 р., 16:48
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Топорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.

06 Грудня, 2021 р., 16:45
Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», п. 8 Положення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ружинської селищної ради Житомирської області 06 грудня 2021 року відбулося ознайомлення кандидата на посаду директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради  Мазур В.М. із закладом, трудовим колективом та представниками громадського самоврядування закладу.

30 Листопада, 2021 р., 19:02
30 листопада 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Зарудинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради.

30 Листопада, 2021 р., 18:47
Відповідно до ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», у зв’язку із відсутністю заяв про участь у конкурсі на посаду директора Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області  конкурс на заміщення вакантної посади директора Топорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області визнано таким, що не відбувся.
25 Листопада, 2021 р., 15:00
Підвищувати податкову освіченість молоді можна не лише на лекціях, а тому на базі Поліського національного університету стартує відкритий обласний конкурс «Податки очима молоді». Так, учні та студенти закладів освіти Житомирщини матимуть змогу проявити свою творчість та знання з податкового законодавства України.
04 Листопада, 2021 р., 13:40
З 19 по 21 жовтня 2021 року в м. Києві, Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді  відбувся фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

26 Жовтня, 2021 р., 17:47
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Зарудинецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.