23 Вересня, 2021 р., 15:05
Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00 год. 00 хв. 23 вересня впроваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки по всій території країни.
11 Серпня, 2021 р., 16:07
До відома жителів Ружинської громади – Бердичівський центр дистанційного навчання при Житомирському інституті ПрАТ “Вищий навчальний заклад” “Міжрегіональна Академія управління персоналом” запрошує до вступу на основі атестата без ЗНО за Україно-польською програмою.
30 Червня, 2021 р., 16:46
29 червня 2021 року відбулося третє засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ружинської селищної ради.
30 Червня, 2021 р., 16:42
29 червня 2021 року відбулося третє засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради.

25 Червня, 2021 р., 11:58
24 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

25 Червня, 2021 р., 11:57
24 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
22 Червня, 2021 р., 16:08
Київське вище професійне училище будівництва та архітектури є комунальним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних, наукоємних професій та спеціальностей, діяльність яких пов’язана зі складною організацією праці.

08 Червня, 2021 р., 17:18
08 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

08 Червня, 2021 р., 17:13
08 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.