08 Червня, 2021 р., 17:18
08 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

08 Червня, 2021 р., 17:13
08 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
16 Квітня, 2021 р., 14:55
Атестація педагогічних працівників закладів освіти передбачена ст. 50 Закону України «Про освіту» та здійснюється відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 06.10.10 № 930 (зі змінами).
16 Квітня, 2021 р., 14:54
Одним із найвідоміших заходів, що сприяють популяризації української мови серед молоді, є Міжнародний конкурс імені Петра Яцика. У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції Covid-19 його проведення у 2020 році  виявилося неможливим. Тому державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» організували його у форматі цифрового марафону в дистанційному форматі.
26 Березня, 2021 р., 11:16
 З нагоди 150 річчя з дня народження Лесі Українки обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді організував конкурс дитячої творчості «Природа очима Лесі Українки».
26 Березня, 2021 р., 11:09
Відділ освіти Ружинської селищної ради, Центр професійного  розвитку педагогічних працівників приділяють значну увагу роботі з творчо обдарованими дітьми. Цьому сприяє Програма роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки, яку прийняла ІV сесія восьмого скликання Ружинської селищної ради 9 лютого 2021 року.
24 Березня, 2021 р., 12:36
Вперше в Україні! Національна ініціатива «Найбільший урок у світі
24 Березня, 2021 р., 12:29
Відповідно до плану  роботи  відділу  освіти та   центру  професійного розвитку  педагогічних  працівників Ружинської  селищної  ради    проведено дистанційну виставку науково-методичних  надбань    освітян  Ружинщини.   Матеріали на виставку  представили  17  закладів  загальної  середньої  освіти   та    дошкільної  освіти.  Загалом на розгляд  журі  було  подано    76 робіт.
22 Березня, 2021 р., 16:30
Херсонська обласна організація підтримки дітей із синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини” оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України-2021».