• Селищний голова – Біляк Людмила Олександрівна.
  • Секретар ради - Маковчук Юлія Володимирівна
  • Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитренко Максим Максимович.
  • Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Тимошенко Віктор Анатолійович
  • Керуючий справами виконавчого комітету селищної ради – Котвіцька Леся Миколаївна.
  • Лукач Валентина Володимирівна – староста Ружинської селищної ради села Бистрик.
  •                                                   – староста Ружинської селищної ради сіл Вільнопілля, Вишневе.
  • Ходаківський Борис Олександрович – староста Ружинської селищної ради сіл Зарудинці, Городок, Зоряне, Огіївка, селище Городоцьке.
  • Зінькова Антоніна Цезарівна – староста Ружинської селищної ради села Дерганівка, Кордонівка, Мар’янівка.
  • Шендерівська Катерина Миколаївна – староста Ружинської селищної ради села Березянка, Причепівка, Чехова.
  • Котелянець Сергій Іванович - староста Ружинської селищної ради сіл Білилівка, Йосипівка, Котелянка.
  • Герасимчук Святослав Володимирович - староста Ружинської селищної ради сіл Рогачі, Топори.
  • Оцалюк Володимир Григорович - староста Ружинської селищної ради  сіл Ягнятин, Плоска, Карабчиїв.
  • Романовська Тетяна Олексіївна - староста Ружинської селищної ради  сіл Немиринці, Зелене, Княжики, Сахни.
  • Якимчук Олександр Володимир - староста Ружинської селищної ради села Мовчанівка, селище Мовчанівське.
  •                                                         - староста Ружинської селищної ради сіл Верхівня, Мусіївка.
  • Дмитренко Леся Костянтинівна - староста Ружинської селищної ради  сіл Вербівка, Трубіївка.
  • Лікарчук Олександр Миколайович - староста Ружинської селищної ради сіл Голубівка, Черемуха, Прибережне.