Селищним головою Людмилою Біляк продовжуються виїзні прийоми громадян

Загальний відділ Ружинської селищної ради інформує

На сучасному етапі важливо, щоб кожна посадова особа місцевого самоврядування володіла знаннями та уміннями, необхідними для роботи в нинішніх непростих суспільно-політичних умовах так в рамках роботи з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування „Асоціація об’єднаних територіальних громад“ за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) працівники загального відділу 22 березня 2023 р. взяли участь у вебінарі на тему: “Порядок складання інструкції з діловодства в ОМС”. В ході вебінару спільно з спікером - Валентиною Гудим, директором Державного архіву Полтавської області продовжили навчання з впровадження нового Держстандарту 4163:2020, організації діловодства та архівного зберігання документів в ОМС, детально розглянули наступні питання: - призначення індивідуальної інструкції з діловодства; - структура інструкції та основні вимоги до розділів; - порядок затвердження та погодження; - практичне застосування інструкції з діловодства.

. Як правильно вирахувати строк виконання звернення громадян?

Відповіді на звернення фізичних та юридичних осіб до органів державної влади надаються державною мовою, якщо інше не встановлено законом". Також варто звернути увагу на колізію статті 7 ЗУ "Про звернення громадян": "Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на незнання мови звернення".

Графік виїзного прийому, за місцем прийому громадян селищним головою на березень 2023 року.

З метою оперативного вирішення нагальних питань життєзабезпечення населення введено в практику проведення селищним головою виїзних прийомів громадян з особистих питань за місцем проживання.

Вебінари для працівників Ружинської селищної ради, вже не в новинку

Тут регулярно проходять онлайн-конференції на різноманітні теми. Цього разу із запрошеними керівниками та спеціалістами територіальних громад обговорювали актуальні питання щодо розвитку галузі сільського господарства , житлово-комунального господарства відносно енергетичної безпеки, роботи «пунктів незламності» та реформування системи поводження з побутовими відходами, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, фінансові, кадрові та правового характеру питання. Також обговорювалися питання щодо отримання благодійної (гуманітарної) допомоги, грантів, підтримка бізнесу та питання безпеки громади в умовах воєнного стану.