Графік виїзного прийому, за місцем прийому громадян селищним головою на березень 2023 року.

Дата: 02.03.2023 16:37

З метою оперативного вирішення нагальних питань життєзабезпечення населення введено в практику проведення селищним головою виїзних прийомів громадян з особистих питань за місцем проживання.

Відповідно до Конституції України, Закону України “Про звернення громадян” (із змінами), Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», актів Кабінету Міністрів України з питань реалізації громадянами конституційного права на звернення прийнято розпорядження селищного голови від 19.01.2023 № 20 «Про встановлення днів виїзних особистих прийомів громадян селищним головою на 2023 рік»

Виїзний прийом громадян селищним головою проводиться у визначені дні та години згідно із затвердженим графіком. Для оперативного розгляду поставлених громадянином питань при проведенні виїзного прийому громадян можуть залучатися начальники відповідних структурних підрозділів, фахівці селищної ради.

Вербівський старостинський округ - 15 березня:

с. Вербівка - 10.00

с. Трубіївка - 11.00.

Немиринецький старостинський округ (29 березня)

с. Немиринці - 10-00

с. Княжики - 11.00