Відкриття безпечного дитячого простору в громаді

День захисту дітей в Ружинській бібліотеці святкували по-особливому, бо на свято завітали наші партнери з благодійного фонду «Рокада» на відкриття безпечного дитячого простору. В цьому просторі діти зможуть відпочити по-справжньому, розвинути свої здібності, отримати масу позитивних вражень та емоцій, пограти в розважально-пізнавальні різноманітні ігри і просто поспілкуватися в дружньому колі.   Щиро дякуємо благодійному фонду «Рокада» за облаштований простір та подарунки, які отримали діти!!!

Школа іконопису о. Івана Стефанишина

24 травня у Ружинській публічній бібліотеці був цікавий день, бо приїжджали журналісти 5 каналу знімати сюжет про іконописну школу о. Івана Стефанишина!!!

Співпраця з благодійним фондом «Рокада»

Дякуємо благодійному фонду «Рокада» за подаровані чудові дитячі книги Ружинській публічній бібліотеці!  Офіційну співпрацю з фондом розпочинаємо 31 травня!!!

Свято веснянки у  громаді

Свято веснянки у громаді

З великою любов'ю до України, до щирих, працьовитих людей, звертаємось до наших витоків - українських звичаїв і обрядів, щоб вивчити, донести до сучасників і передати дітям і внукам. Сьогодні показали Ружинцям веснянки. Дякуючи гуртківцям хореографії, художнього слова, вокалістам та їх наставникам Ірині Бондар, Ларисі Тарасовій, Каріні Аксьоновій показали хороводи та весняні забави, які побутували на Україні. Велика вдячність всім, хто долучився до веснянкового дійства. Щиро дякуємо Отцю Івану Стефанишину за постійну науку і підтримку. На святі були представлені роботи гуртківців та наставників БДТ, а ще була велика КРАШАНКА ЄДНАННЯ, на якій кожен міг залишити своє побажання. Миру нам всім і перемоги!

Підготовка до свята " Великодні гаївки "

Сьогодні відбулася фінальна репетиція до свята " Великодні гаївки ", яке відбудеться завтра 02.05. о 15:00 біля Будинку культури. Запрошуємо усіх бажаючих на свято, яке підготували дітки з гуртків художнього читання, танцювального та вокального. Почути слово Боже, поводити весняні хороводи під спів старовиних гаївок. Прикрасити великодню писанку своїми побажаннями. Комунальна організація "Ружинський Будинок дитячої творчості" виготовили вироби-сувеніри,  які ви зможете придбати, кошти від яких направлені будуть на потреби ЗСУ.

КЗ "Центр культури та дозвілля" Ружинської селищної ради інформує

У приміщенні Ружинської публічної бібліотеки проведений семінар «Бібліотечні послуги в сучасних реаліях», «Фонди: актуалізація і списання», в якому взяли участь бібліотечні працівники Ружинської громади. Нараду розпочала директор КЗ «ЦКіД» Ружинської селищної ради Любов Хитра, ознайомивши присутніх з пріоритетними завданнями та напрямками діяльності бібліотек в умовах сьогодення, обговорювали проблеми та шляхи їх вирішення.

«ПИСАНКА ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ»

У четвер відбувся майстер-клас з о. Іваном, діти розмальовували дерев’яну писанку. В приміщенні читального залу бібліотеки панувала тиша, діти були в захваті від такої приємної роботи, самі складали ескізи, фантазували з візерунками і кольорами. Отець Іван розповів про історію, традиції свята Великодня.