Організації

28 Листопада, 2022 р., 10:14
Особлива увага приділяється сьогодні навчанню фахівців, задіяних у системі  раннього втручання. Міністерство соціальної політики України та Житомирська обласна державна адміністрація рекомендують впровадження системи згідно з європейськими стандартами. Виховання дитини: розвиток її розуму, формування розумових умінь і здібностей дозволять легко освоїти нове. На вирішення цього завдання спрямовані зміст і методи підготовки мислення дошкільнят до шкільного навчання, школярів початкової школи до навчання в середній. Комплект логічних блоків ДЬЄНЕША, який використовують у своїй корекційно-розвитковій роботі фахівці  комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської селищної ради, дає можливість розвивати у дітей  з особливими освітніми потребами логічне мислення, пам'ять, увагу.
28 Листопада, 2022 р., 10:06
У Храмі Воздвиження Хреста Господнього  с.Немиринці відбувся молебень пам'яті жертв Голодомору, в якій взяли участь працівники старостату,ЗОШ, ДНЗ, Будинку культури-Бібліотеки, мешканці села.
20 Жовтня, 2022 р., 15:37
За інформацією «Укренерго», в центральних областях України спостерігається збільшення споживання електроенергії. Через це диспетчерський центр «Укренерго» буде вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в цьому регіоні.
19 Березня, 2021 р., 10:59
Насильство в сім’ї є актуальною проблемою сьогодення. На жаль, необхідно констатувати, що сім’я,  як осередок суспільства, без підтримки держави та її інституцій, не завжди спроможна виконувати свої головні функції, зокрема щодо забезпечення належного добробуту та виховання дітей.