Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області  за період з 17.03.2023-23.03.2023

Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області за період з 17.03.2023-23.03.2023

зареєстровано 1541 випадок захворювання COVID-19, показник 128,3 на 100 тисяч населення, що  на 2,3%  вище  показника попереднього тижня; серед дітей до 17 років виявлено 205 випадків (13%); госпіталізовані 177 захворілих осіб  (11%); померло 2 осіб; одужало 1077 чоловік; залишаються хворіти 2806 чол., показник на 100 тис. населення - 233,6. З початку епідемії:

СИЛИ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ ІНФОРМУЮТЬ ЩОДО НОВОГО ПОРЯДКУ НАРАХУВАННЯ ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Розмір додаткової грошової винагороди військовим, які беруть безпосередню участь у бойових діях, не змінюється. Рішення змінити підхід до нарахування додаткової грошової винагороди стосуватиметься тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій, та ухвалено задля дотримання принципів справедливості щодо стимулювання воїнів сил безпеки і оборони України.

«Ружинський інклюзивно-ресурсний центр»  інформує

«Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» інформує

Фахівці комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської селищної ради спільно з асистентами вчителів та вчителями інклюзивних класів Ружинської гімназії провели новорічне свято для дітей із особливими освітніми потребами. Учні відгадували загадки, підбирали до них малюнкові відгадки, слухали новорічні привітання, пісеньки та вірші. Із захопленням школярі взяли участь у різдвяному майстер–класі з виготовлення новорічних іграшок. Діти разом із асистентами вчителів доклали багато зусиль та фантазії під час виготовлення святкових поробок, відчули наближення новорічних свят. Всі присутні отримали позитивні емоції, чудові враження та гарний новорічний настрій. Ялинковими іграшками, виготовленими власноруч, буде прикрашено святковий домашній декор. Приємно бачити веселі вогники в очах дітей!

ВИСОКИЙ ТИСК: ПРИЧИНИ, СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

Стійке підвищення артеріального тиску (яке в медицині має назву артеріальної гіпертензії)  - один із найсерйозніших чинників, які впливають на ризик смерті сучасної людини. Можна сміливо говорити, що саме він забирає найбільше життів на планеті. Відтак боротьба з цією проблемою набуває щоразу все більшої актуальності.

Методична підтримка інклюзивних процесів

Інклюзивна форма навчання вимагає налагодження співпраці між педагогами, фахівцями ІРЦ та адміністраціями закладів. Співпраця інклюзивно-ресурсного центру із закладами освіти важлива складова у роботі комунальної установи.

Блокь Дьєнеша та їх вплив на розвиток дитини

Особлива увага приділяється сьогодні навчанню фахівців, задіяних у системі  раннього втручання. Міністерство соціальної політики України та Житомирська обласна державна адміністрація рекомендують впровадження системи згідно з європейськими стандартами. Виховання дитини: розвиток її розуму, формування розумових умінь і здібностей дозволять легко освоїти нове. На вирішення цього завдання спрямовані зміст і методи підготовки мислення дошкільнят до шкільного навчання, школярів початкової школи до навчання в середній. Комплект логічних блоків ДЬЄНЕША, який використовують у своїй корекційно-розвитковій роботі фахівці  комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської селищної ради, дає можливість розвивати у дітей  з особливими освітніми потребами логічне мислення, пам'ять, увагу.

Новини із життя старостинських округів

У Храмі Воздвиження Хреста Господнього  с.Немиринці відбувся молебень пам'яті жертв Голодомору, в якій взяли участь працівники старостату,ЗОШ, ДНЗ, Будинку культури-Бібліотеки, мешканці села.