06 Грудня, 2022 р., 10:37
Віримо! Підтримуємо! Допомагаємо! З Днем Збройних Сил України! Слава Україні! Слава ЗСУ!
05 Грудня, 2022 р., 18:08
  Нині на Ружинщині ледь не кожен є волонтером і виокремити когось – хто більш допомагає. Тому сьогодні, у Міжнародний день волонтера, селищний голова Людмила Біляк вручила старостам громади подяки кожному старостинському округу за активну громадянську позицію, високий рівень патріотизму і відповідальності за долю країни, благодійництва і гуманізму, великий внесок у розвиток волонтерського руху на підтримку захисників і захисниць.
05 Грудня, 2022 р., 11:16
Дітлахи з Вільнопілля із задоволення відвідують гурток "Творчі долоньки". Там вони створюють аплікації, малюють малюнки для воїнів ЗСУ, складають пазли та просто спілкуются із ровесниками.
01 Грудня, 2022 р., 09:59
Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття - синдром набутого імунного дефіциту, скорочено - СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми на превеликий жаль змушені констатувати, що вона ще далеко не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність, досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту все змушує нас відчувати глибоку тривогу. З часів виявлення і виділення цієї хвороби в окрему категорію пройшло вже багато часу. На рахунку цієї хвороби вже безліч мільйонів людських життів, щорічно до їх числа додається ще і ще й цей рахунок вже давно не на нашу користь. Факти вперто свідчать, що навіть численні міжнародні та урядові програми по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу не дозволяють нам ще залишити цю епідемію в минулому. Враховуючи те, що специфічних проявів ВІЛ-інфекції немає, і перші місяці і навіть роки від інфікування людина не відчуває в своєму організмі ніяких змін, тому за медичною допомогою ВІЛ-позитивні люди звертаються з приводу тривалих запальних інфекцій, затяжного перебігу вірусних захворювань. В організмі особи, хворої на СНІД, як кінцевої стадії ВІЛ-інфекції, відбуваються глибокі патологічні зміни, які роблять людину беззахисною від різноманітних хвороб. Сьогодні лікування, на жаль, не може привести до одужання, проте воно може повернути до нормального життя, оскільки попереджує розмноження вірусу та розвиток хвороби. Завдяки останнім досягненням в розширенні доступу до антиретровірусної терапії (АРТ) життя ВІЛ-позитивних людей стало більш тривалим і більш здоровим. Своєчасне встановлення діагнозу ВІЛ-інфекції дозволяє вчасно почати необхідне лікування та жити повноцінним життям, а ще вжити заходи до зменшення ймовірності передачі ВІЛ близьким людям. Кожен повинен усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну родину. Нагадуємо: в Україні тестування на ВІЛ є доступним. Пройти швидкий тест можна безоплатно у свого сімейного лікаря. Бережіть себе і своїх близьких!
30 Листопада, 2022 р., 12:25
  З моменту набрання чинності постановою КМУ від 10.09.2022 року №1019 (14 грудня 2022 року) шляхом застосування Електронного кабінету водія, або через Портал Дія — громадянин зможе замовити й отримати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу онлайн.
29 Листопада, 2022 р., 09:43
В селі Городок Зарудинецького старостинського округу роздано чотири продуктові набори багатодітним сім’ям які надав КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради»: Лавренчук В.А., Бабковій І.В., Черненко Т.Ю. та Колюн І.І.
29 Листопада, 2022 р., 09:02
Через вимкнення світла у 6 разів збільшилася кількість загиблих у ДТП пішоходів та на 55% зросла кількість ДТП — речник патрульної поліції Києва.
29 Листопада, 2022 р., 08:46
Завдяки проєкту #Bravo Ружинська організація Товариства Червоного Хреста України надала гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та людям з інвалідністю І групи в село Городок та село Зарудинці.
28 Листопада, 2022 р., 14:22
.Ми – українці! Незламні, сильні,незалежні. СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА! Не дивлячись на продовження воєнного стану і підлі ракетні обстріли зі сторони ворога працівники селищної ради продовжують свою роботу по наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам.
28 Листопада, 2022 р., 14:06
Протягом поточного тижня у Немиринецькому старостинському окрузі:  Продовжується ремонт колон в Княжиківському Будинку культури та вхідних сходинок до Княжиківського адмінприміщення.