Сектор з кадрової роботи Ружинської селищної ради  надає роз’яснення

Сектор з кадрової роботи Ружинської селищної ради надає роз’яснення

     Працівнику до щорічної відпустки надали додатковий день відпочинку за донорство. Під час відпустки він захворів. Як оплачувати працівнику цей день: як тимчасову непрацездатність чи  додатковий день відпочинку?  

ПОВІДОМЛЕННЯ  про прийняття рішення щодо розробки  детального плану території

ПОВІДОМЛЕННЯ про прийняття рішення щодо розробки детального плану території

      Згідно з рішенням Ружинської селищної ради  №195 від 28 листопада 2023 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» буде розроблятися детальний план території земельної ділянки:

Тренінгові заняття в інклюзивних класах Зарічанської гімназії

Тренінгові заняття в інклюзивних класах Зарічанської гімназії

      21 грудня фахівці комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської селищної ради провели тренінгові заняття в інклюзивних класах Зарічанської гімназії. Завдання тренінгу – формування сприятливого психологічного клімату в класі, покращення взаємодії між учасниками навчального процесу. Напередодні нового року діти обмінювались привітаннями, висловлювали свої побажання, спільно прикрашали шаблони ялинок, узгоджуючи дії в групах. Здобувачі освіти невимушено спілкувались та взаємодіяли під час виконання вправ «Продовж речення», «Складаємо карту України», активно відтворювали пантоміми.  Завдання, підібрані для заняття, були спрямовані на виховання головних людських чеснот:: взаєморозуміння, взаємопідтримки, тактовності, ввічливості, вміння товаришувати, проявляти турботу та  доброзичливість.   

Тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Житомирської області

Тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Житомирської області

Протягом 18-20 грудня в м.Луцьк відбувся триденний навчальний тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Житомирської області. Навчання проходило у рамках проекту Юнісеф «Турботливі родини для 1000 дітей», за підтримки Міністерства соціальної політики, Національної соціальної сервісної служби. У тренінгу взяла участь головний спеціаліст служби у справах дітей Ружинської селищної ради Олена Супрун.

З Днем енергетика!

З Днем енергетика!

Енергія — основа життя. Вона підтримує людину щосекунди і є такою ж звичною, легкою та майже непомітною, як повітря. Але за кожним вогником у вікні, за кожною чашкою кави або хрумким шматочком запашного хліба вранці стоїть праця великої кількості енергетиків та інженерів. Вони цілодобово дбають про роботу надскладного обладнання, з якого складається енергосистема, що генерує та передає електроенергію для нашого повсякденного життя.

Працівники Ружинської селищної ради працюють над підвищенням свого кваліфікаційного рівня та уважно вивчають зміни у чинному законодавстві

Працівники Ружинської селищної ради працюють над підвищенням свого кваліфікаційного рівня та уважно вивчають зміни у чинному законодавстві

  Саме тому, 18 грудня у залі засідань відбулося апаратне навчання за участі керівників структурних підрозділів та керівників комунальних закладів з питань, що стосуються законодавства про запобігання та виявлення корупції.