Про необхідність подання присяжними електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Методичне засідання асистентів вчителів інклюзивних класів

28 грудня на базі комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» було проведено методичне засідання асистентів вчителів інклюзивних класів Ружинської громади. Розпочала засідання директор установи Осадча Л.П.. Вона розповіла про діяльність центру та ознайомила з психолого-педагогічною характеристикою дітей з особливими освітніми потребами за нозологіями. Фахівці центру надали методичну допомогу асистентам вчителів інклюзивних класів щодо організації навчання та соціалізації дітей  із інтелектуальними порушеннями. Учасники засідання брали активну участь у обговоренні питань, обмінялись досвідом роботи. На завершення заходу, педагоги вправно взаємодіяли групами у тренінгових вправах.

Незламні, коли об'єднані

Спільними зусиллями працівників Ружинської селищної ради, мешканців с.Верхівня та компанії ТОВ «СУЗІР'Я-АГРО» замінили 120 метрів водогінної мережі провулоком Бальзака.

До уваги юридичних та фізичних осіб, що здійснюють рибогосподарську діяльність та виробництво продукції аквакультури

Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології Ружинської селищної ради інформує, що відповідно до положення про Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області, одним із його завдань є збір та узагальнення звітної інформації щодо обсягів виробництва продукції аквакультури.

Обстеження  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Обстеження сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

27.12.2023 спеціалістами  відділення соціальної роботи Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради"  був  здійснений  виїзд в с. Мовчанівка.  У ході роботи були  обстежені  сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.  Здійснено перевірку умов проживання та виховання дітей у зазначених сім'ях. Проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання алкоголю та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків, підтримання санітарного-гігієнічних умов проживання.

Добрі вчинки дарують  віру в добро і людяність

Добрі вчинки дарують віру в добро і людяність

Впродовж робочого тижня фахівцями КУ «ЦНСП Ружинської селищної ради» від ДБФ «Карітас-Спес» Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні отримано, в рамках проекту #HARPU, для 15 родин, що перебувають у СЖО теплі набори. Всі набори роздані у відповідні родини. Щира подяка Віталію Умінському, директору ДБФ «Карітас-Спес» та команді волонтерів від всіх хто впродовж грудня місяця отримав допомогу у вигляді памперсів та теплих наборів. Всі добрі вчинки дарують іншим віру в добро і людяність, та й самому робити хороші справи приємно, адже бачити радість і посмішку на обличчі людини дуже втішно, особливо, усвідомлюючи, що таким зробив її ти разом із друзями, волонтерами.

У час різдвяно-новорічних свят газовики закликають бути особливо пильними під час використання газу в побуті

Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» закликає бути особливо пильними під час використання газу в побуті особливо у період різдвяно-новорічних свят. Зокрема, газовики наголошують на дотриманні простих правил, що здатні попередити нещасні випадки.