Кожен, хто відчув на собі справжні жахи війни, потребує особливої уваги

Війна - страшна річ. Проте коли про її жахіття розповідають з перших вуст і при цьому просять вибачення, бо їх голос  перериває "ком" у горлі і сльози починають ллятися рікою, розумієш, що ми живем в раю, часто цього не усвідомлюючи... Сьогодні відвідали внутрішньо-переміщеніх осіб, які до нас в громаду поселилися минулого тижня. Поспілкувалися з кожним, визначили потреби. Сімейний лікар Володимир Григорович Єременко уважно обстежив усіх, хто вимушений був залишити домівку та проконсультував з приводу їх подальшого лікування. Багато хто з них має хронічні важкі захворювання. Ще до повномасштабного наступу люди сяк-так підтримували здоров'я, після - лікарів вони за ці півтора років і не бачили.

Допомога від благодійного фонду «Карітас»

З початком повномасштабної війни в Україні благодійні фонди в основному зосередились на підтримці біженців, військових та соціально незахищених верств населення. На території України наразі працює багато українських та міжнародних організацій, однак одним з найактивніших та найвідоміших є благодійний фонд «Карітас» «Карітас Україна» - благодійна організація Української греко-католицької церкви. Усі місцеві організації «Карітасу», крім тих регіонів, де ведуться активні бойові дії, працюють, щоб надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам(ВПО) та людям вразливих категорій. А цього тижня допомогу від благодійного фонду «Карітас» отримали внутрішньо переміщені особи із безпосередніх зон бойових дій, які проживають у нашій громаді. Також було підписано Меморандум про співпрацю між БФ «Карітас Україна» та Ружинською селищною радою!

Людям з інвалідністю

Потрібно оформити інвалідність, з чого почати? Чи можна отримати статус заочно, якщо, наприклад, людина за кордоном? Де шукати роботу, на що звертати увагу при виборі роботодавця? Як знайти садочок чи школу для дитини з інвалідністю?

Субсидія на неопалювальний період: що варто знати

У квітні закінчився опалювальний сезон і з 1 травня по 30 вересня в Україні будуть розраховані субсидії на неопалювальний період. Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електроенергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Участь у регіональній конференції

Начальником відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Ружинської селищної ради Світланою Ставничою взято участь у регіональній конференції з безбар'єрності на тему «Безбар’єрна Україна».

Дистанційно подати заяву на призначення пенсії можна через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України

Відтепер, для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримати #КЕП, щоб подати заяву дистанційно, на вебпорталі електронних послуг Фонду реалізовано можливість оформлення пенсії за допомогою Дія.Підпису.

Поновлення програми «Рука допомоги»

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.