Соціальний захист

28 Червня, 2022 р., 12:24
       24 червня 2022 року набула чинності Постанова Уряду № 702, якою затверджено Порядок надання допомоги по частковому безробіттю.
27 Січня, 2022 р., 16:34
   При Ружинській селищній раді створена та працює комісія для розгляду заяв та прийняття рішень щодо надання соціальних послуг такій категорії населення, що потрапили у складні життєві обставини.  Згідно чинного законодавства послуги надаються за рахунок отримувача послуг, за рахунок бюджетних коштів, а також з встановленням диференційованої плати, в залежності від доходу отримувача соціальної послуги.
15 Листопада, 2021 р., 12:01
Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Розмір своєї субсидії можна дізнатися онлайн.
24 Травня, 2021 р., 16:12
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року № 505, яка вступила у дію з 1 травня 2021 року.
23 Березня, 2021 р., 12:29
Відділ охорони здоров’я та соціального захисту населення продовжує активну роботу щодо наближення соціальних сервісів до населення громади. Програмний комплекс «Соціальна громада» вже встановлено в населених пунктах: Бистрик, Дерганівка, Ягнятин, Березянка та Білилівка. Спеціаліст відділу Сарнавська Світлана Володимирівна надає конультацію по опрацюванню та внесенню справ в програмний комплекс «Соціальна громада».