Соціальний захист

04 Листопада, 2022 р., 11:43
   Мінсоцполітики перерахувало Пенсійному фонду України понад 630 мільйонів гривень для виплати пільг і субсидій. Таким чином стартував перший етап передачі функцій від органів соціального захисту до органів ПФУ.   Громадянам, які ВЖЕ ОТРИМУЮТЬ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ, НЕ потрібно звертатися до органів соціального захисту населення чи органів Пенсійного фонду України
03 Жовтня, 2022 р., 09:40
  Уряд розширив коло осіб, які мають право на житлові субсидії.  Ці зміни було внесено з урахуванням економічного та воєнного стану в Україні постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 р. № 1041.
28 Вересня, 2022 р., 17:02
Відповідно до своїх повноважень та службових обов'язків, спеціалістом відділу державної реєстрації надаються ряд довідок. Найчастіше мешканці громади звертаються за довідкою про склад сім'ї.
20 Вересня, 2022 р., 09:12
   Сьогодні багато міжнародних організацій допомагають українцям, хто постраждав від російської агресії. Нагадуємо, гуманітарна платформа єДопомога має три напрями підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна. єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Важливо зазначити, рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.
14 Вересня, 2022 р., 16:30
   Серед громадян, які розміщують у себе ВПО, немало тих, хто оформлює субсидії на житлово-комунальні послуги, розмір яких залежить від сукупного доходу сім’ї. Разом з тим сума компенсації за розміщення ВПО за програмою «Прихисток» наразі становить 450 грн на місяць за кожну особу, яку прихистили. З 1 жовтня вона подвоїться, а це може зменшити розмір субсидії.
12 Вересня, 2022 р., 14:14
   З 1 жовтня Мінсоцполітики впроваджує в усіх регіонах України Єдину інформаційну систему соціальної сфери (ЄІССС). Відтепер, кожен переселенець буде отримувати послуги за місцем свого фактичного перебування.
06 Липня, 2022 р., 16:34
    Управління соціального захисту населення Бердичівської районної державної адміністрації інформує пільговиків, які мають право на пільги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що нарахування та виплата пільг за червень 2022 року буде проведено в липні 2022 року. Тобто, пільги на оплату житлово-комунальних послуг відповідна категорія пільговиків отримає в серпні 2022 року за 2 місяці - червень та липень.
28 Червня, 2022 р., 12:24
       24 червня 2022 року набула чинності Постанова Уряду № 702, якою затверджено Порядок надання допомоги по частковому безробіттю.