Війна триває і розслаблятися не можна!

Сьогодні наша громада вкотре прийняла людей з Донецької області, які через жорстокість війни, змушені були залишити власні домівки та їхати шукати прихистку де інде.

Дзвони Чорнобиля й досі лунають у пам’яті ліквідаторів екологічної катастрофи

Сьогодні виповнюється 37 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті.

З глибоким сумом сповіщаємо про чергову велику втрату для Ружинщини – загибель мешканця с.Зарудинці П’ясецького Романа Степановича, 1978 року народження

Санітарний інструктор медичного пункту механізованого батальйону військової частини А7015 молодший сержант Роман П’ясецький, залишаючись вірним військовій присязі, загинув 14 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу, отримавши поранення, несумісні з життям у районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

Сьогодні Ружинщина попрощалася та провела в останню путь ще одного героя, патріота рідної Батьківщини,  брата, коханого чоловіка, найкращого  татуся й дідуся - Федора Короля з Черемухи

Сьогодні Ружинщина попрощалася та провела в останню путь ще одного героя, патріота рідної Батьківщини, брата, коханого чоловіка, найкращого татуся й дідуся - Федора Короля з Черемухи

Ще одне життя обірвала безжальна війна, ще один ангел поповнив ряди армії Господньої, ще одна зірка засяяла на небосхилі, яка завжди зігріватиме серця тих, хто знав і любив привітного, доброго та мужнього Федора. Ми ж зобов'язані пам'ятати якою ціною Україна здобуває омріяну перемогу та шанувати неоціненний подвиг наших героїв для яких вільна країна була понад усе! Ружинська селищна рада висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого героя. Вічна та світла йому пам'ять!

Рішенням Ради оборони Житомирщини заборонено використання усіх піротехнічних засобів – салютів, феєрверків та петард

Також на території області продовжує діяти заборона на продаж алкоголю людям у військовій формі, а також обмеження на пересування під час комендантської години з 24:00 до 5:00. Встановлені правила обов'язкові для виконання. Контроль за їх дотриманням здійснюють поліція та військова служба правопорядку