Увага! Стань донором – врятуй життя!

21 грудня 2023 року  з 9:00 по 13:00 у приміщенні КНП "Ружинська центральна лікарня" Ружинської селищної ради по вулиці Київська, 30 (фізіотерапевтичне відділення, 1 поверх), виїзною бригадою Обласного центру крові заплановано проведення Дня донора.

ЩО  ВАРТО  ЗНАТИ  ПРО  РАК  ГЛОТКИ?

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО РАК ГЛОТКИ?

Існує ціла група захворювань ротової порожнини, які становлять серйозну загрозу для здоров’я людей в усьому світі. Ці недуги можуть впливати на всі аспекти життя — особисті стосунки, впевненість у собі, відвідування школи та офісу тощо.

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я

2 червня  - День здорового харчування і відмови від надмірностей у їжі. Він відзначається  у світі з 2011 року. Проблема переїдання є досить серйозною й стосується багатьох людей -  адже  споживання великої кількості швидко засвоюваних вуглеводів може призвести до збільшення маси тіла та ожиріння. А ці стани суттєво збільшують ризик виникнення неінфекційних хвороб.

СЛУХ ТРЕБА БЕРЕГТИ

31 травня у світі  відзначається День «Збережи свій слух». Наш слух є вкрай важливим, тож  його потрібно берегти. Втрата слуху може бути викликана багатьма причинами -  внутрішніми  і зовнішніми. Деяких з них цілком можна уникнути. День «Збережи свій слух» - це можливість дізнатися, що ви можете зробити, щоб уникнути втрати слуху.

ЩО СЛІД ЗНАТИ ПРО АСТМУ?

30 травня у світі відзначається Міжнародний день боротьби з бронхіальною астмою. Астма — це хронічна хвороба, яка найчастіше проявляється періодичними нападами задишки та свистячими хрипами. Частота та ступінь важкості цих симптомів можуть бути різними. Наприклад, інтервал між нападами може коливатися від однієї години до одного дня. Як правило, напади відбуваються під час фізичної активності або вночі.

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #Поруч

У сучасних реаліях все більше людей відчувають віддаленість від свого звичного оточення, родини та дому, що створює великий стрес та навантаження на їхню психіку. З огляду на те, що Житомир та область стали прийомним центром для біженців зі сходу та півдня України, важливо мати місце, кудитлюдина може звернутися для отриманнятсвоєчасної психологічної допомоги та підтримки, щоб відновити свій спокій.