Охорона здоров'я

18 Червня, 2022 р., 11:52
   Напередодні Дня медичного працівника, яке відзначається 19 червня, селищний голова Людмила Біляк  завітала до медичних працівників  Ружинської громади, аби привітати  з прийдешнім професійним святом.
12 Травня, 2022 р., 15:52
   Бути донором, мати й використовувати змогу врятувати комусь життя – це почесно. А особливо зараз, коли в Україні йде війна і є потреба в донорській крові.
04 Лютого, 2022 р., 09:42
       Всесвітній день боротьби проти раку проголошений «Міжнародним союзом  по боротьбі з онкологічними захворюваннями».  Метою проведення цього дня є підвищення обізнаності про рак як одного із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, акцентування уваги на профілактиці, ранньому виявленні та лікуванні цього захворювання.
03 Лютого, 2022 р., 15:27
    На сьогодні у Житомирській області на постійній основі діють 5 центрів масової вакцинації населення проти COVID-19:
10 Грудня, 2021 р., 16:36
Відповідно до змін  до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 (в редакції від 06.12.2021) з 6 грудня 2021року діють карантинні обмеження, для невакцинованих громадян. Кожен громадянин, перебуваючи на вулиці чи відвідуючи громадські місця зобов’язаний мати при собі документи, які посвідчують його особу. Також скорочено термін дії жовтих COVID-сертифікатів, які видаються після першого щеплення. Діятимуть вони протягом 30 днів. Відвідування громадських закладів у «жовтій» та «червоній» зонах карантину дозволено тільки тим громадянам, які отримали принаймні одне щеплення чи мають наявний ПРЛ-тест або сертифікат про одужання.
25 Листопада, 2021 р., 15:08
Міністерство охорони здоров’я України за підтримки міжнародних  партнерів реалізує загальнонаціональну інформаційну кампанію з вакцинації від  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2. В рамках зазначеної кампанії та з метою інформування населення щодо  вакцинації проти COVID-19 створено наліпки “Ми вакциновані”, які можуть  бути використані для розміщення у приміщеннях, закладах, установах,  організаціях, колективи яких вакциновані від COVID-19.
17 Листопада, 2021 р., 11:13
8 листопада «Благодійний фонд Родини Жебрівських» подарував високопродуктивний кисневий концентратор у Ружинську центральну лікарню. Відтепер пацієнти матимуть більше можливостей отримати кисневу підтримку та швидше одужати.
03 Листопада, 2021 р., 15:37
Світова практика показує, що своєчасні протиепідемічні заходи, зокрема карантинні є доволі ефективними в боротьбі з COVID-19.
20 Жовтня, 2021 р., 14:54
У зв'язку з поширенням Covid-19 в Ружинській та Вчорайшенській громадах в КНП "Ружинська центральна лікарня" Ружинської селищної ради відкрилося відділення для лікування хворих від Covid-19.