Конкурси

09 Липня, 2021 р., 14:55
УМОВИ УЧАСТІ: Участь у Фотоконкурсі безкоштовна. Право взяти участь у Фотоконкурсі мають всі бажаючі.
09 Липня, 2021 р., 14:21
Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України  оголошується проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року» (далі – Конкурс). Захід проводиться з метою визнання визначних досягнень молодих  вчених України у різних галузях знань. Конкурс налічує 4 тематичні блоки, в які  входять 100 різних номінацій. У кожну номінацію мають право подаватися як молоді вчені, так і колективи молодих вчених. Кількість номінацій на які подається номінант – необмежена.
02 Червня, 2021 р., 17:06
Західноукраїнський ресурсний центр за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошує  конкурс грантів для залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС до посилення громадської безпеки та трансформації конфліктів через надання ефективних та інноваційних сервісів.
27 Травня, 2021 р., 13:10
Міжнародний фонд «Відродження» в рамках проєкту “EU4USociety” у співпраці з Європейським Союзом оголошує конкурс “Краудфандінг для соціального підприємництва”.
27 Травня, 2021 р., 13:06
Найбільша європейська акселераційна програма Social Impact Award тепер в Україні. На сьогоднішній день конкурс охоплює понад 4 000 000 людей з 18 країн світу. До заходів Social Impact Award за весь час долучилося понад 8 000 людей, що запустили 220 соціальних стартапів. Для участі в конкурсі необхідно подати заявку вашого проєкту за допомогою онлайн-форми на сторінці  до 10.06.2021 р.
27 Травня, 2021 р., 13:04
Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку», виконавець Проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», оголошує конкурс стартапів «Еко-дія» в рамках вищезгаданого проєкту. Екодія або енергоефективний стартап можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення відходів, очищення водойм, вторинне використання речей, ресурсо- та енергозбереження.
27 Травня, 2021 р., 13:02
В Україні стартував Міжнародний культурно-соціальний проєкт “Таємниці України для тебе”, метою якого є залучення громад до створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів із різних регіонів України (легенди, історія створення сіл/міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки).
27 Травня, 2021 р., 09:17
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24.05.2021 № 1687/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 28 травня по 02 серпня 2021 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс). Участь у конкурсі можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.