Цього року українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» пройде вдесяте.

 

Що це означає? Що протягом вересня усі охочі зможуть завантажити на Вікісховище власні світлини пам’яток культури України, послуговуючись конкурсними списками, та позмагатися за цінні призи.

Фото без опису

Конкурс має на меті зібрати якомога більше світлин  нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей в Українська Вікіпедія та інших вікіпроєктах.

Якщо вам цікава історія рідного краю, небайдуже збереження архітектурних пам’яток, ви знаєте, де розташовані давні споруди, існування яких під загрозою — не гайте часу: фотографуйте чи знімайте відео, шукайте пам’ятку у конкурсному списку та збагачуйте своїми роботами Вікіпедію.

У конкурсі є декілька призових номінацій, а десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні. Подання робіт на конкурс триватиме із 1 до 30 вересня.

У 2020 році на конкурс подали понад 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України, що є рекордом за всі роки проведення конкурсу в Україні. Найкращими за якістю, композицією, енциклопедичністю, журі обрало світлини пам’яток, що розташовані у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Львівській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях та місті Київ.

  •  Як взяти участь дивіться на сайті конкурсу: http://wlm.photo
  •  Детальніший регламент конкурсу: http://rules.wlm.photo
  • З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua