27 Червня, 2022 р., 10:48
      Після кількарічних карантинних обмежень COVID -19 та обмежень воєнного часу, діти з неймовірним бажанням щодня бігли на подвір'я рідного навчального закладу, аби  побачитись із шкільною родиною, натішитись один одним, наговоритись, награтись та знову набратись терпіння перед розлукою уже літніх канікул.      Три тижні активного відпочинку, сповненого цікавих мандрівок та пригод, яскравих емоцій та пізнавальних ігр швидко промайнули для 235 школярів Ружинської громади.    Педагогічні колективи дев'яти навчальних закладів активно потрудилися, аби ці тижні діти провели приємно та з користю. До розважальної програми дітей з цікавими та пізнавальними темами долучилися також і Центр надання соціальних послуг, Центр культури і дозвілля,  Служба у справах дітей та, навіть, правоохоронні органи.     Ранок молоді завжди починався з активної фізичної зарядки. З бадьорим настроєм, обіймами та радісними посмішками далі дітей поглинав вир захоплюючих майстер-класів, гумористичної ліги сміху, фейс-арту, брейн-рингів, різноманітних конкурсів, кастингів, розважальних шоу. Трудовий десант, творчі майстерні, тренінги, флешмоби, ігри, екскурсії та спортивні змагання знаходили найпрудкіших, найсмілевіших, найкреативніших, найрозумніших та най-, най-. Активна, бадьора, енергійна та запальна молодь демонтрувала високі як спортивні, так і розумові здібності. Карантин підштовхнув дітей до розвитку особистісних творчих здібностей. Молодь демонструвала неаби які танцювальні, спортивні та художні навики, тощо.      Окрім того, діти долучились до волонтерської допомоги. Малювали малюнки на підтримку воїнів ЗСУ, які нині відстоюють кожного з нас на передовій та виготовляли для них обереги.     В ігровій формі (квести, вікторини, екскурсії, лото) діти вивчали історію рідного краю та лікувальні здібності навколишньої рослинності.      Кожен навчальний заклад намагався якомога насиченіше розробити програму відпочинку для діток і у них це гарно вийшло. Адже, як зазначили школярі, вони з нетерпінням будуть чекати наступної зустрічі аби знову у шкільному сімейному колі усім гуртом заспівати нашу, народну: "Ой, у полі червона калина.." тільки от вже під мирним блакитним небом!
24 Червня, 2022 р., 10:01
     У четвер 23 червня завершили відвідування пришкільних таборів. Березянські школярі радо нас зустріли, уважно слухали, з цікавістю гралися парашутом. Але не всі діти виявляли бажання брати участь у естафетах, оскільки понад усе люблять футбол і шукають найменшу нагоду пограти в нього. Ми подружилися з дітьми та відмітили їхні спортивні здібності. Наприкінці діти отримали солодощі  та запрошення на розважальний табір, який буде проводитись щодня з 27 червня біля Ружинського будинку культури.
22 Червня, 2022 р., 17:11
      Сьогодні, 22 червня, спеціалісти ЦНСП Ружинської селищної ради і ювенальний інспектор побували у пришкільному таборі в с.Немиринці. Не дивлячись на прохолодну погоду, розваги проводили на шкільному майданчику. Діти активно брали участь у естафетах і показали толерантність один до одного, високу згуртованість та гарну командну роботу.
21 Червня, 2022 р., 19:40
    Сьогодні, 21 червня всією командою відвідали Білилівську гімназію. Поспілкувалися з дітьми, подружилися з ними, погралися парашутом, позмагалися в естафетах. Але були здивовані, що більшість дітей виявила велике бажання пограти у футбол.
18 Червня, 2022 р., 12:09
    В п'ятницю всією командою відвідали пришкільний табір у Ружинській гімназії. Захід був різноплановим та включав у себе знайомство, бесіди, кардіозарядку, естафети, футбол, ігри з парашутом та м'ячем. Родзинкою дня було малювання картини по номерах, яке захопило і дітей, і дорослих. Всім бажаємо миру, радості та безпечних канікул!
14 Червня, 2022 р., 18:09
    Активно попрацювали у оздоровчому таборі при Топорівській ЗОШ. Діти активно взяли участь у програмі, яку представили спеціалісти КУ ЦНСП спільно із інспектором ювенальної превенції.     Дякуємо за активність дітям та вчителям.     Робота продовжується.
14 Червня, 2022 р., 10:06
    Вже другий тиждень у навчальних закладах громади працюють пришкільні оздоровчі табори. Загалом їх відвідують зараз понад 200 дітей, щодня кількість зростає.
09 Червня, 2022 р., 15:16
    З початком літніх канікул  фахівцями із соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" розпочинається та проводиться для дітей нашої громади профілактична акція "Безпечні канікули".
02 Червня, 2022 р., 09:08
         Приємно, коли у найбільш скрутні часи українці не залишаються сам-на-сам зі своєю бідою. Вже понад місяць триває тісна співпраця Ружинської громади, за активної підтримки голови обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ.
01 Червня, 2022 р., 16:48
   Сьогодні до Міжнародного дня захисту дітей провели на базі КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" майстер-клас для дітей з виготовлення квітки в стилі канзаши.