Здійснено виїзд до Немиринецького старостинського округу

Здійснено виїзд до Немиринецького старостинського округу

19 травня 2023 року директором КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" Ларисою Черешнюк спільно з начальником Відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Ружинської селищної ради Світланою Ставничою було здійснено виїзд до Немиринецького старостинського округу. Метою поїздки було відвідування внутрішньопереміщеної сім’ї та особи, яка отримала виробничу травму, для обстеження та проведення оцінки потреб у наданні соціальної послуги Догляд вдома.

Проведення робочої зустрічі

Проведення робочої зустрічі

  На базі Бердичівського районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області завідувач відділення соціальної роботи Комунальної установи «ЦНСП Ружинської селищної ради» Сябрук Н.С. спільно з начальником сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» Пилипчук О.Р., директором та фахівцем із соціальної роботи КУ «ЦНСП» Вчорайшенської сільської ради Козлюк Н.С., Тищук О.В., спеціалістом бюро безоплатної правової допомоги Бондар М.С. провели робочу зустріч.

Проведення заходу на базі Бистрицької ЗОШ

Проведення заходу на базі Бистрицької ЗОШ

Фахівцями КУ "ЦНСП Ружинської селищної ради" спільно з ювенальним інспектором на базі Бистрицької ЗОШ для учнів 2 класу проведено захід на тему: “Особиста безпека дітей”. А також для учнів 6-10 класів було проведено бесіду з елементами тренінгу на тему ”Шкідливі звички,тютюнопаління”. Діти з цікавістю слухали та брали активну участь у даних заходах.

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

Дорогі мешканці Ружина, Прибережного, Голубівки, Черемухи та всі небайдужі мешканці громади! Повідомляємо, що сьогодні, 18 квітня, близько 16.00 год, труна з тілом Федора Короля буде у районі центральної лікарні у Ружині. Далі транспорт рухатиметься вулицею Київською, через Прибережне, Голубівку до рідного дому нашого Героя у Черемусі.

Проведення профілактичного заходу з учнями Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст

Проведення профілактичного заходу з учнями Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст

Одним із напрямків роботи з дітьми та підлітками КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" є проведення профілактичних заходів у навчальних закладах Ружинської громади. У середу фахівцями із соціальної роботи був проведений профілактичний захід з елементами тренінгу з учнями старших класів Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст на тему «Шкідливі звички. Тютюнопаління». Це актуальна проблема сьогодення, на яку слід більше звертати увагу та постійно доносити до дітей інформацію про вплив та негативні наслідки тютюнопаління. Слід розуміти, що більша ймовірність відмовитися від запропонованої цигарки у тих дітей та підлітків, які отримують достатньо уваги, поваги та любові в сім’ї і мають стабільний психологічний та емоційний стан. Дитина завжди потребує допомоги та підтримки, для того щоб зробити вибір на користь ведення здорового способу життя, зрозуміти відповідальність за власні вчинки та їх наслідки, вміти відстоювати свою позицію.

Роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків

Роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків

У понеділок працівники відділення соціальної роботи КУ « Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» спільно з спеціалістом служби у справах дітей відвідали сім’ї, що перебувають на обліку в установі в с.Вільнопілля. Проведено роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, задоволення потреб дітей відповідно віку. Також надано рекомендації щодо ресурсів позитивного батьківства, як стабілізувати себе і попередити емоційне вигорання.

У Ружинському відділі ДРАЦС відбулась надзвичайно радісна подія - одруження...

У Ружинському відділі ДРАЦС відбулась надзвичайно радісна подія - одруження...

У ще не зовсім теплі дні, коли весна вже завітала до нас, з кожним усе більш впевненим променем сонця, усе більш довгим і світлим днем, у серцях людей прокидається одвічна спрага ніжності, любові й ласки. Чомусь саме у цей час, наче втомившись від зимових буднів, від хвилювань через війну, душа хоче тепла. І в ці дні кожен переживає любов гостріше: хтось ту, якій вже багато років, хтось ту, яка в самому розквіті, а хтось ту, яку лише чекає.

Правильне виховання дітей в наш час є важливою темою для усіх батьків

Правильне виховання дітей в наш час є важливою темою для усіх батьків

  27 та 28 лютого 2023 року відбувся 1 етап онлайн-навчання з підвищення виховного потенціалу для прийомних батьків та батьків-вихователів Ружинської громади. Частина батьків під'єдналася до тренінгу на базі КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради", а інша частина - з дому.