05 Грудня, 2022 р., 11:09
Завідувач відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» спільно з ювенальним інспектором, начальником служби у справах дітей та спеціалістом відділу молоді, спорту, культури та туризму для учнів 9-10-11 класу Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст. провели виховний захід на тему: « Ми проти насильства», та « СНІД- стосується кожного». Метою заходу було роз’яснити учням, як виявити та реагувати на ситуацію насильства та жорстокого поводження з дітьми. Також розповіли що таке ВІЛ/ СНІД, шляхи передачі та як уберегти себе від зараження ВІЛ інфекцією. На завершення продемонстровано відеоролики.
02 Грудня, 2022 р., 11:23
До відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом спеціалісти відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» провели вуличну акцію « СНІД - стосується кожного». Метою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом є підвищення обізнаності населення про ВІЛ-інфекцію/СНІД і можливість дізнатися про факти щодо поширеності ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією. Ваше здоров’я у ваших руках. Єдиний спосіб дізнатися чи є в організмі ВІЛ – пройти тестування.
30 Листопада, 2022 р., 16:49
  Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. 30 листапада 2022 року завідувач відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» спільно з ювенальним інспектором для учнів 9-10 класу Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст. провели профілактичний захід на тему: «Ми проти насильства». Метою заходу було роз’яснити учням, як саме можна протидіяти домашньому насильству. У ході бесіди школярі ознайомилися з поняттям про домашнє насильство, про види насильства, а також дізнались куди потрібно звертатися у випадку вчинення насильства.
25 Листопада, 2022 р., 08:57
КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" продовжує видачу благодійної допомоги від UNICEF у вигляді гігієнічних наборів та пральних і миючих засобів таким категоріям осіб з Ружинської громади:
14 Листопада, 2022 р., 09:35
Тренери пояснили всім присутнім значення гендерної термінології, також з’ясували причини виникнення гендерної нерівності у суспільстві, говорили про основні види гендерного насильства і шляхи їх подолання.
09 Листопада, 2022 р., 08:53
  У межах крос - секторального проекту ЮНІСЕФ у Житомирській області 08.11.22 КУ"Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" отримано на точку Спільно гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни,наборів першої необхідності для укриття, групових наборів для дозвілля та психологічної підтримки дітей та батьків.
08 Листопада, 2022 р., 13:41
У межах крос - секторального проекту In touch Ukraine UNICEF КУ"Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" отримала гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни. Допомога призначена для сімей з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, ВПО,опікунським родинам, прийомним родинам та ДБСТ, багатодітним родинам. Також одним із напрямків підтримки - є безпечна санітарія та дотримання гігієни в освітніх закладах та дошкільних навчальних закладах. Щира подяка Житомирській ОВА, зокрема Віталію Бунечко, міжнародним партнерам та ГО "Ін тач Юкрейн Фундейшн", Олегу Рябому та всім організаторам даного проекту за допомогу та соціальну підтримку родин з дітьми та всіх хто потребує допомоги та додаткового захисту в такий нелегкий час.
03 Листопада, 2022 р., 16:32
    Друзі, гарна новина! Вже незабаром ми офіційно відкриємо нашу Дитячу точку "Спільно" у Ружинській ОТГ. Шановні батьки, хочете цікаво провести час для дитини- вам до нас!!!??