23 Червня, 2021 р., 16:59
Під таким гаслом проводяться зустрічі із сільськими старостами, діловодами та педагогічними колективами навчальних закладів, що потрапили під оптимізацію.
23 Червня, 2021 р., 16:57
Кожного року на літніх канікулах проводиться профілактична акція «Безпечні канікули».  Це плідна і корисна робота, яка спрямована на запобігання нещасних випадків та травм дітей під час відпочинку біля відкритих водойм, у лісі та у парках.
03 Червня, 2021 р., 17:23
Завідувач відділення соціальної роботи  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» Н. Сябрук провела зустріч з особою, засудженою до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. Під час зустрічі було проведено бесіду та надано рекомендації щодо профілактики туберкульозу, венеричних захворювань та ведення здорового способу життя.
01 Червня, 2021 р., 10:30
Шлях батьківства не буває легким, це постійна й наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини, справжньою винагородою якої будуть посмішки щасливих дітей.
01 Червня, 2021 р., 10:28
28 травня 2021 року спеціалісти відділення соціальної роботи Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» спільно з дільничними офіцерами поліції та інспектором сектору ювенальної превенції  провели засідання робочої групи.
01 Червня, 2021 р., 10:24
Патронат – це соціальна послуга, яка підтримує дитину та її сім’ю!
01 Червня, 2021 р., 10:20
ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ?
18 Березня, 2021 р., 15:39
На базі КУ «Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради» директором Черешнюк Л.О. проведено  із завідувачами відділень соціальних послуг за місцем проживання Дятел Н.І. і натуральної, грошової допомоги та соціально-побутових послуг Ільїних Н.О. виробничу нараду, щодо   вивчення   Постанови Кабінету Міністрів України №587 від 01.06.2020 року «Про організацію надання соціальних послуг» та Закону України «Про соціальні послуги».  Заплановано проведення навчання для соціальних робітників з питань надання допомоги отримувачам соціальних послуг правильності оформлення заяв та пакету документів, які повинні подаватись на реєстрацію до відділу охорони здоров'я та соціального захисту населення Ружинської селищної ради.
18 Березня, 2021 р., 15:09
ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.