Проведення профілактичного заходу з учнями Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст

Дата: 13.04.2023 13:50

Одним із напрямків роботи з дітьми та підлітками КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" є проведення профілактичних заходів у навчальних закладах Ружинської громади. У середу фахівцями із соціальної роботи був проведений профілактичний захід з елементами тренінгу з учнями старших класів Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст на тему «Шкідливі звички. Тютюнопаління». Це актуальна проблема сьогодення, на яку слід більше звертати увагу та постійно доносити до дітей інформацію про вплив та негативні наслідки тютюнопаління. Слід розуміти, що більша ймовірність відмовитися від запропонованої цигарки у тих дітей та підлітків, які отримують достатньо уваги, поваги та любові в сім’ї і мають стабільний психологічний та емоційний стан. Дитина завжди потребує допомоги та підтримки, для того щоб зробити вибір на користь ведення здорового способу життя, зрозуміти відповідальність за власні вчинки та їх наслідки, вміти відстоювати свою позицію.