Земельний відділ

27 Червня, 2022 р., 17:01
   Компанія «Монсанто Україна» має пропозицію про надання на благодійній основі для сільськогосподарських підприємств, які мають в обробітку до 100 га сільськогосподарських угідь, насіння ріпаку озимого під урожай 2023 року, з розрахунку 1 посівна одиниця на 3 га посіву, але не більше 20 посівних одиниць на 1 господарство.
28 Січня, 2022 р., 15:39
   Відповідно до листа ТОВ «Атраком» по землях Ружинської територіальної громади (села Білилівка, Вільнопілля та Йосипівка), проходять підземні ВОЛОКОННО – ОПТИЧНІ магістральні кабельні лінії зв’язку великої потужності. У відповідності до вимог Правил охорони ліній електрозв’язку, які затверджені Постановою КМУ від 29.01.1996 року № 135 траса кабелю позначена  замірними стовпчиками та попереджувальними знаками.
04 Червня, 2021 р., 16:21
Першочерговим завданням територіальних громад є управління землями комунальної власності, в тому числі і з метою одержання доходів до місцевого бюджету.