Земельний відділ

01 Грудня, 2022 р., 08:58
  З 19.11.2022 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення щодо охорони земель” № 2698-IX від 19.10.2022 (опублікований в Голосі України від 18.11.2022 № 235).
24 Листопада, 2022 р., 15:47
  Всеукраїнська асоціація громад запрошує фермерів громади взяти участь у Другому Всеукраїнському Фермерському форумі приуроченому до Дня працівників сільського господарства. Дата проведення:
17 Листопада, 2022 р., 16:27
Перша сплата мінімального податкового зобов'язання при користуванні землями сільськогосподарського призначення, за прогнозами Мінагро, відбудеться за результатами 2022 року - в лютому 2023 року.
10 Листопада, 2022 р., 08:47
  Всеукраїнська Аграрна Рада запрошує фахівців агропідприємств на безкоштовний онлайн-вебінар щодо актуальних питань бронювання працівників сільгосппідприємств на період мобілізації.
07 Листопада, 2022 р., 11:21
  Згідно Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» всі земельні ділянки, які знаходяться в користуванні фізичних або юридичних осіб повинні бути оформлені та сформовані згідно чинного законодавства.
24 Жовтня, 2022 р., 16:32
Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології інформує, що тимчасово припиняється реєстрація заявок в системі Державного аграрного реєстру (ДАР) щодо отримання бюджетних субсидій на 1 га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів у зв’язку з надходженням заявок на суму, що відповідає передбаченому обсягу бюджетних асигнувань (відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 16 серпня 2022 року № 918).
24 Жовтня, 2022 р., 09:37
Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології селищної ради інформує, що електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) розпочав працювати в штатному режимі. Система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору.
17 Жовтня, 2022 р., 11:33
Відділ земельних відносин сільського господарства та екології селищної ради інформує, що 9 жовтня завершився прийом заявок, відкритий на два тижні наприкінці вересня, на отримання рукавів для зберігання зерна.
12 Жовтня, 2022 р., 10:24
Відділ земельних відносин, сільського господарства та екології селищної ради інформує, що у зв’язку із введення воєнного стану відповідно до Указу Президента від 24.02.2022 «64/2022 «Про введення воєнного стану у Україні» розподіл коштів державного бюджету за напрямками відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №77 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгоспвиробників» не затверджений, оскільки кошти державного бюджету розподілені на потреби оборони держави. Тому у 2022 році державні кошти на підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, у тому числі на спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї не спрямовано.