Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Житлово-комунальне господарство

02 Лютого, 2023 р., 16:13
Сектором містобудування, архітектури та будівництва управління ЖКГ Ружинської селищної ради проводиться робота відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна» від 7 липня 2021 р. № 690, який визначає процедуру присвоєння, зміни, коригування адрес об’єктів будівництва, будинків, будівель, споруд, окремих частин об’єкта, які є самостійними об’єктами права на нерухоме майно (квартир, гаражних боксів, машиномісць, інших житлових та нежитлових приміщень). Наявність поштової адреси є необхідною умовою для здійснення будь-якої операції з нерухомістю, чи то укладення договору купівлі-продажу, дарування та інших нотаріальних дій пов’язаних з об’єктами нерухомості. Перелік документів може різнитися в кожному випадку зокрема(присвоєння, зміна, коригування). Для присвоєння, зміни, коригування адреси об’єкта нерухомості необхідно подати наступні документи:
31 Січня, 2023 р., 09:18
Відповідно до рішення виконавчого комітету з лютого у Ружині та Заріччі тимчасово буде продовжено вивезення сміття з приводних домоволодінь. Подаємо графік такого вивезення: смт. Ружин вул. Озерна, Бистричок, Першотравнева, Соборна, Шкільна, Набережна, Кооперативна, Нова, пров. Новий, пров. Житомирський – першого числа кожного місяця; вул. Стадіонна, Перших Комунарів, Київська, Козацька, пров. Заводський, вул. Індустріальна, Квітнева, Спєшнєва, Антоновича, Лесі Українки, Грушевського, пров. Вишневий, Спєшнєва, Миру, Індустріальний – другого числа кожного місяця; вул. Незалежності, Шевченка, Небесної Сотні, Польова, Жилко, Героїв Чорнобиля, Семенчука, Садова, Перемоги, Гибала, Партизанська, пров. Садовий – третього числа кожного місяця; вул. Паволоцька – четвертого числа кожного місяця;
27 Січня, 2023 р., 11:38
До уваги  суб’єктів господарювання!
26 Січня, 2023 р., 09:00
Відділ комунальної власності та стратегічного розвитку управління ЖКГ Ружинської селищної ради нагадує, що громадяни України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень і безоплатно розміщують в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб мають право на отримання компенсації в розмірі 30,00 гривень за одну особу за добу.
25 Січня, 2023 р., 13:42
При виявленні порушення норм, передбачених даними Правилами та складанні відповідних актів та протоколів, винні особи у встановленому діючим законодавством порядку притягуються до відповідальності, передбаченої Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про відповідальність підприємств, їхніх об’єднань, установ і організацій за правопорушення в сфері містобудування». Якщо у діях виявлені ознаки злочину, питання вирішується з вимогами кримінального Кодексу України. Розмір цивільно-правової відповідальності за збитки, нанесені об’єктам благоустрою, встановлюється відповідно з нормами, встановленими Цивільним Кодексом України, Законами України, постановами Кабінету Міністрів України та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють взаємовідносини у сфері благоустрою населених пунктів. Відповідно до ст.42 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» порушенням цих Правил вважається:
17 Січня, 2023 р., 16:11
Ветерани та члени їхніх сімей зможуть отримати одноразове грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи, придбаних після 24 лютого 2022 року. Проект з мікрофінансування бізнесу реалізує Український ветеранський фонд. Подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників. Програма розрахована на 500 заявників. Максимальна сума відшкодування – 20 тисяч гривень на одну заявку. Усього на програму виділено 10 мільйонів гривень. Документами, що підтверджують факт придбання предметів та товарів, що безпосередньо пов’язані зі створенням належних умов для ведення заявником підприємницької діяльності, є: укладені належним чином договори, документи, що підтверджують дійсність отримання предметів та/або товару (акти приймання-передачі, видаткові накладні, фіскальні чеки тощо), документи, що підтверджують факт понесення заявником витрат на придбання предметів та/або товару (банківська виписка з рахунку, квитанція про придбання, фіскальний чек тощо). Для отримання відшкодування необхідно пакет копій документів:
17 Січня, 2023 р., 11:56
Ружинська селищна рада разом з МКП «Господарник» повідомляє, що з 8-ї по 15-ту годину 18 січня 2023 року в смт. Ружин по вулиці Козацькій (Колгоспна) та вулиці Паволоцькій буде відсутнє водопостачання. Будуть проводитись ремонтні роботи системи водопостачання. Тому просимо заздалегідь зробити запас води. Дякуємо за розуміння.   
17 Січня, 2023 р., 11:53
Ружинська селищна рада нагадує, що  на території Ружинської об’єднаної громади діють правила благоустрою населених пунктів, яких потрібно дотримуватись. Вимоги до впорядкування територій підприємств, установ, організацій у сфері благоустрою населених пунктів Підприємства, установи, організації, які розміщуються на території об’єкта благоустрою, повинні утримувати закріплену за ними територію або брати пайову участь в утриманні цього об’єкта на умовах договору, укладеного із балансоутримувачем. Підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, а саме: забезпечення постійного прибирання сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу з метою утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані (тротуари прибираються вздовж всієї ділянки будинку, домоволодіння (в межах належності) - до бордюрного каменю);
13 Січня, 2023 р., 14:07
Ружинська селищна рада, з метою розвитку інвестиційного клімату та раціонального використання незадіяних виробничих приміщень, що знаходяться у приватній власності, просить заповнити анкети щодо бізнес-ідей та наявності приміщень для подальшого залучення інвесторів та інвестицій. Заповнення онлайн – форм сприятиме отриманню додаткового доходу власниками незадіяного нерухомого майна, суб’єктами, які мають інвестиційні пропозиції чи бажають розширити свою господарську діяльність. Посилання на онлайн – форми:
11 Січня, 2023 р., 14:08
Усупереч світовому досвіду та позиції очільників громад у 2019 року Верховна Рада України скасувала обов’язок забудовників сплачувати до бюджетів територіальних громад кошти пайової участі. Тоді суспільство запевнили, що така ініціатива призведе до зменшення вартості будівництва і, відповідно, житла. В результаті, житло не стало доступнішим, а місцеві бюджети від нововведень втратили мільйони гривень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь