Герої громади

03 Грудня, 2022 р., 11:03
З глибоким сумом сповіщаємо про загибель захисника України, уродженця с.Черемуха, Кравчука Віталія Васильовича, 1983 р.н. Рядовий Віталій Кравчук, призваний на військову службу 05.04.22р, залишаючись вірним військовій присязі, захищаючи волю та незалежність України, загинув смертю хоробрих 01 грудня від прямого попадання снаряду в бліндаж в селі Лиман-перший, Куп'янський р-н., Харківська обл. Поховання Віталія Кравчука відбудеться у селі Заводське Полтавської області, де він проживав до війни Ружинська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського героя!
14 Листопада, 2022 р., 13:52
З глибоким сумом сповіщаємо про загибель захисника України, мешканця Огіївки, Контуша Олександра Миколайовича, 1979 р.н.
01 Листопада, 2022 р., 12:34
  Командир механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону старший лейтенант Олександр Дзюркевич, залишаючись вірним військовій присязі, захищаючи волю та незалежність України, загинув смертю хоробрих 29 жовтня під час штурмових дій та артилерійського обстрілу в районі н.п.Кліщіївка Донецької області.
27 Жовтня, 2022 р., 14:17
З глибоким сумом сповіщаємо про загибель захисника України, мешканця Ружина, Забавчука Євгенія Васильовича, 1994 р.н.
28 Вересня, 2022 р., 16:52
Автомобіль буде у Карабчиєві завтра, у четвер, близько 10.00 з боку Ружина. Пропонуємо у цей час влаштувати живий коридор по напрямку руху автомобіля і зустріти Олександра Ярового як героя!
28 Вересня, 2022 р., 11:53
З глибоким сумом сповіщаємо про загибель захисника України, мешканця с.Карабчиїв, Ярового Олександра Володимировича, 1991 р.н.
08 Вересня, 2022 р., 14:22
Повідомляємо, що тіло нашого героя Романа Якимчука, який загинув 1 вересня, сьогодні буде  доставлено додому.
06 Вересня, 2022 р., 15:03
З глибоким сумом сповіщаємо про загибель захисника України, мешканця с. Мовчанівка, старшого солдата Якимчука Романа Васильовича, 1996 р.н.
03 Вересня, 2022 р., 11:01
    Півтора місяці ми всі чекали на диво… Півтора місяці родина, друзі та близькі жили у страху, відчаї, але і у …надії на те, що «а раптом це помилка? Раптом не він?»…    Ні, на жаль, дива не сталося… Завтра, у неділю, у Топорах поховають нашого героя, який віддав своє життя за волю і незалежність України, Володимира Анатолійовича В’язмінова, який загинув ще 13 серпня, але остаточне підтвердження факту його загибелі надійшло лише зараз.    Привезуть тіло Володимира В'язмінова додому завтра, у неділю. Автомобіль буде у Топорах близько 9.30-9.40 год.     Пропонуємо у цей час влаштувати живий коридор по напрямку руху автомобіля і зустріти Володимира В'язмінова як героя! Церемонія прощання з тілом нашого Захисника розпочнеться о 13.00 біля батьківського дому Володимира В’язмінова. Проведемо його всією громадою у останній шлях як справжнього Героя! Він таким був і назавжди залишиться для нас!
31 Серпня, 2022 р., 20:47
     Сьогодні ми попрощалися навік з нашим героєм Миколою Сівоздравом. А вже завтра проведемо в останній шлях ще одного нашого Героя – Віктора Міняйла.