Звернення

Звернення мешканців Ружинської громади

12 Жовтня, 2021 р., 15:53
Ружинська селищна рада будує свою роботу із зверненнями громадян у відповідності із Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Робота по зверненнях громадян постійно знаходиться в полі зору керівництва  селищної ради та взято на особистий контроль розгляд звернень учасників АТО та пільгової категорії населення.
01 Квітня, 2021 р., 16:16
       За період роботи з 01.01.2021 по 01.04.2021 року до Ружинської селищної ради   від жителів громади надійшло 748 звернень.

19 Березня, 2021 р., 12:01
Згідно зі ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк (ст.40). Основним правовим актом, що регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України такого права, є Закон України про звернення громадян