Звернення

Звернення мешканців Ружинської громади

04 Лютого, 2022 р., 15:58
   Загальний відділ Ружинської селищної ради є структурним підрозділом селищної ради. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Ружинської селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Ружинського селищного голови, Положенням про загальний відділ та іншими нормативно - правовими актами.
28 Січня, 2022 р., 10:40
     За 2021 рік до Ружинської селищної ради від жителів громади надійшло 2546 звернень. З метою оперативного вирішення нагальних питань життєзабезпечення населення введено в практику проведення керівництвом селищної ради особистий прийом. На особистому прийомі селищного голови прийнято – 107 заяв. Всі питання, з якими звертались громадяни, були проаналізовані та поставлені на контроль для повного вирішення.
12 Жовтня, 2021 р., 15:53
Ружинська селищна рада будує свою роботу із зверненнями громадян у відповідності із Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Робота по зверненнях громадян постійно знаходиться в полі зору керівництва  селищної ради та взято на особистий контроль розгляд звернень учасників АТО та пільгової категорії населення.
01 Квітня, 2021 р., 16:16
       За період роботи з 01.01.2021 по 01.04.2021 року до Ружинської селищної ради   від жителів громади надійшло 748 звернень.

19 Березня, 2021 р., 12:01
Згідно зі ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк (ст.40). Основним правовим актом, що регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України такого права, є Закон України про звернення громадян