Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звернення

21 Листопада, 2022 р., 09:48
Право на доступ до інформації є конституційним правом людини, яке передбачене і гарантоване статтею 34 Конституції України, а саме, право кожного на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань; право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір.
12 Серпня, 2022 р., 10:06
     На зустріч з очільницею громади звернулися жителі села, яких турбує проблема  доступу до водного об’єкта (купання, напування худоби) та риболовля жителями села. Право постійного  користування земельною ділянкою водного фонду на даний час є у ТДВ «Житомиррибгосп» - відповідно до державного акта на постійне користування та рішення Верховного Суду.       На зустрічі були  присутні  власники  ТДВ «Житомиррибгосп», із якими обговорили порушенні питання. Після довготривалої дискусії, де були вислухані усі проблемні питання та  побажання  жителів с.Карабчиїв, оглянуто даний водний об’єкт з виїздом на місце. Власники ТДВ «Житомирррибгосп» погодились  визначити та  надати місце для риболовлі на певний період та провести бесіду із працівниками, які охороняють водний об’єкт. 
21 Липня, 2022 р., 16:26
    У Вербівці до очільниці громади звернулися жителі села з приводу транспортного сполучення із Ружином та щодо відновлення роботи міграційної служби у Ружині.      Також Людмила Біляк провела особистий прийом у Верхівні, жителі якої звернулися щодо проблемного питання – це закриття стаціонарного поштового відділення у селі та оформлення права власності на житло.    Селищний голова також передала  засоби особистої гігієни для жителів Вербівки, Верхівні, Мовчанівки, які їх потребують.      А ще Людмила Біляк пригостила солодощами дітей, які проводили свій відпочинок  у Мовчанівському «Містечку дозвілля».
19 Липня, 2022 р., 11:20
   У Дерганівці на зустріч з очільницею громади прийшли жителі села, яких турбує проблема  водопостачання. Зокрема, організація роботи комунального підприємства «Джерело», яке має займатись водопостачанням, експлуатацією та добудовою   водогону, обліком споживачів, та контролем  за оплатою наданих послуг.     На всі питання селищний голова надала обґрунтовані відповіді і конструктивні пропозиції щодо їх вирішення.
14 Липня, 2022 р., 17:44
    За  І - півріччя 2022 року до Ружинської селищної ради надійшло 12226 звернень громадян.
13 Липня, 2022 р., 17:39
Під час прийому жителі села озвучили чимало наболілих питань, а саме про:
04 Лютого, 2022 р., 15:58
   Загальний відділ Ружинської селищної ради є структурним підрозділом селищної ради. У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Ружинської селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Ружинського селищного голови, Положенням про загальний відділ та іншими нормативно - правовими актами.
28 Січня, 2022 р., 10:40
     За 2021 рік до Ружинської селищної ради від жителів громади надійшло 2546 звернень. З метою оперативного вирішення нагальних питань життєзабезпечення населення введено в практику проведення керівництвом селищної ради особистий прийом. На особистому прийомі селищного голови прийнято – 107 заяв. Всі питання, з якими звертались громадяни, були проаналізовані та поставлені на контроль для повного вирішення.
12 Жовтня, 2021 р., 15:53
Ружинська селищна рада будує свою роботу із зверненнями громадян у відповідності із Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Робота по зверненнях громадян постійно знаходиться в полі зору керівництва  селищної ради та взято на особистий контроль розгляд звернень учасників АТО та пільгової категорії населення.
01 Квітня, 2021 р., 16:16
       За період роботи з 01.01.2021 по 01.04.2021 року до Ружинської селищної ради   від жителів громади надійшло 748 звернень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь