gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Спорт

20 Червня, 2022 р., 08:53
     В змаганнях взяли участь чотири команди: "Сквира" Київська обл., "Козятин" Вінницька обл., "Попільня" Житомирська обл. та команда господарів турніру Ружинської територіальної громади "Ружин" Житомирська обл.
13 Червня, 2022 р., 10:52
      У селі Новоселиця на Попільнянщині відбувся розіграш Кубка на підтримку ЗСУ.
06 Червня, 2022 р., 10:31
      У Володарці Київської області команда Ружинської територіальної громади взяла участь в розіграші Кубка з міні-футболу на підтримку ЗСУ.
16 Травня, 2022 р., 15:46
    На футбольному полі Квітневої сільської громади розіграли Кубок пам'яті активіста спорту с.Квітневе, гравця ветеранської команди ФК "Попільня" Ярослава Савка.
10 Травня, 2022 р., 14:10
   В м.Сквира відбувся турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ, в якому участь взяла команда Ружинської громади. В змаганнях брали участь 6 команд, які розпочали турнір з групового етапу (дві групи по три команди, переможці груп потрапили до фіналу).
23 Лютого, 2022 р., 12:03
    Відбувся VIIІ тур Чемпіонату, який став гостьовим. "Сквира" на виїзді впевнено здолала команду "Козятин". "Ружин" на своєму полі поступився команді "Володарка" з рахунком 1:3. "Медик" також не зміг здобути жодного залікового балу мінімально поступившись вдома команді "Погребище" 6:7.
15 Лютого, 2022 р., 14:08
     На майданчику зі штучним покриттям Ружинської ДЮСШ відбувся 10-ювілейний розіграш традиційного Кубка до Дня закоханих.
29 Червня, 2021 р., 16:24
На танцювальному майданчику Ружинського будинку культури відбувся турнір з вуличного баскетболу 3 на 3 та 1 на 1.
22 Червня, 2021 р., 10:06
18 червня в смт Ружин відбулись обласні фінальні змагання футбольного фестивалю під девізом “Даруймо радість дітям” під егідою Житомирської обласної асоціації футболу, відділення НОК України в Житомирській області, Житомирської територіальної організації ВФСТ "Колос", Ружинської селищної ради.
11 Червня, 2021 р., 17:01
Сьогодні відбулося спортивно-масове свято «Всеукраїнський Олімпійський День 2021». Команди найсильніших, найсміливіших та найвитриваліших молодих спортсменів з різних куточків громади приїхали до Ружина для участі у святі спорту.