31 Січня, 2023 р., 08:55
У V турі Чемпіонату Володарка приймала суперника з м.Козятин, де зафіксовано результативну, бойову нічию 5-5. Сквиряни на своєму полі зустрілися з Попільнянцями, де мінімальна перемога з рахунком 3-2 за командою "Сквира ". "Ружин" тур пропускав. Після п'яти турів лідирують у турнірній таблиці Сквиряни з максимальною кількістю очок (проведені матчі - 4, кількість перемог - 4). Другу сходинку посідає команда Ружинської територіальної громади "Ружин" ( проведені матчі - 3, кількість перемог - 2, поразок - 1), на третій сходинці Попільнянці ( 1 - перемога та 1 поразка). З одним заліковим балом (нічия в особистій зустрічі) команди "Володарка" та "Козятин" підсумовують турнірну таблицю. Саме цікаве в Чемпіонаті попереду..
30 Січня, 2023 р., 09:31
У м.Бердичів на базі Бердичівського педагогічного коледжу відбувся зональний етап традиційного розіграшу Кубка Житомирської області з волейболу пам'яті А.Зорі. Ружинську громаду на змаганнях представляли волейболісти з Ягнятина. Змагання проходили серед шести команд: Андрушівська ТГ, Вчорайшенська ТГ, Ружинська ТГ та три команди з м.Бердичів. Спортсмени з Ягнятина гідно представили Ружинську громаду в цьогорічному розіграші Кубка. Путівку до фінальної стадій змагань здобули волейболісти Андрушівської ТГ, які у фіналі перемогли Бердичівлян.
23 Січня, 2023 р., 09:32
У ІV турі чемпіонату Ружинської громади з міні-футболу серед команд ветеранів 2022-2023 років ружинці приймали сквирян, де команда гостей вміло використала помилки господарів та здобула перемогу з рахунком 3:7. У іншому матчі туру козятинці приймали попільнянців, де також перемога за гостями - 2-5. Команда з Володарки тур пропускала.
16 Січня, 2023 р., 09:36
Відбувся ІІІ тур Чемпіонату, в якому команда Ружинської ТГ "Ружин" зустрічалася на виїзді з командою "Володарка" (Київська обл.), де вольову перемогу здобули Ружинці з рахунком 4:7. В іншому матчі туру Сквиряни приймали Козятинців, де перемога за господарями команди "Сквира" з рахунком 8:3. Попільнянці пропускали тур.
10 Січня, 2023 р., 11:19
Обласний футбольний турнір серед команд-ветеранів "Різдвяний марафон", організований обласною асоціацією футболу, відбувся на "Спартак-Арені" у Житомирі у двох вікових категоріях 40+ та 50+
09 Січня, 2023 р., 11:39
У черговому турі осінньо-зимового чемпіонату громади з міні-футболу ружинський "Ветеран" поступився мінімально козятинцям - команді "Легіон". «Макарівка» впевнено переграла "Агролайф", а вільнопільці з "Юніора" не зуміли зберегти позитивний результат в матчі з "ДЮСШ Ружин", під завісу гри пропустивши два м'ячі. ФК "Ружин" впевнено переграв "Андрушки", що дозволило їм очолити турнірну таблицю. Березянська "Нива" отримує чергову мінімальну поразку від гостей команди "Рось" м.Погребище. У завершальному матчі туру роставицька "Зірка" мінімально переграла ружинський "Найт". Вашій увазі результати VI туру:
09 Січня, 2023 р., 09:00
В Ружинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися змагання серед дитячо-юнацьких команд громади з футболу та волейболу. В змаганнях з волейболу серед дівчат перемогу здобули дівчата з Ягнятина (тренер - Гаврилюк В.В.), другу сходинку посіли дівчата з Мовчанівки (тренер - Сабашний В.А.). Серед хлопців перемогу здобули також Ягнятинці, перегравши команду з Ружина. В змаганнях з футболу серед п'яти команд перше та друге місце за командами з селища Ружин (тренер - Маркітан О.І.). Третю сходинку посіли юнаки з Немиринців (тренер - Ващенко С.С.) та команда гостей Андрушківської ТГ. Четвертими завершили турнір об'єднана команда Березянки та Топорів (тренери - Симон П.М., Філіпов В.П.).
26 Грудня, 2022 р., 09:12
Обговорено стан та перспективи розвитку Олімпійських видів спорту на Ружинщині відповідно до укладеного договору про співпрацю між Ружинською селищною радою та Житомирським обласним відділенням НОК України.
16 Грудня, 2022 р., 14:55
У Ружинській ДЮСШ відбулась тренерська нарада, обговорили навчально-тренувальний процес та спортивні заходи до Нового Року.
12 Грудня, 2022 р., 11:28
Вчора на майданчику зі штучним покриттям Ружинської ДЮСШ відбувся розіграш Кубка відкриття Чемпіонату сезону 22/23. Перед початком змагань підвели підсумки Чемпіонату попереднього сезону, де нагородами відзначено від Житомирської обласної асоціації футболу призерів та переможців змагань.