Спортивні розминки, аеробіка та розважальні естафети з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

Сьогодні на базі Ружинського будинку культури відбулося святкове дійство з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей . Передусім висловлюємо щиру подяку Нашим Захисникам ЗСУ  за можливість проведення дійства для дітей!

Відбувся зональний етап футбольного фестивалю

На СК "Ружинський" відбувся зональний етап футбольного фестивалю, де за путівки до фіналу змагалися команди Андрушківської, Попільнянської, Червоненської та Ружинської територіальних громад.

Третій тур дитячо - юнацької футбольної ліги

"ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2023 РОКУ" Сьогодні на СК "Ружинський" "ДЮСШ Ружин" приймав "ДЮСШ Радомишль" у третьому турі. Результат: 0-1 на користь гостей.

Другий тур дитячо-юнацької футбольної ліги

На СК "Ружинський" "ДЮСШ Ружин" приймав "ДЮСШ Бердичів ІІ" у другому турі дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області 2023 року. Ружинські юнаки відкрили рахунок у першому таймі. В другому таймі гості зрівняли та у додатковий час здобули перемогу, реалізувавши вдало атаку. Прикра поразка для Наших юнаків.

"ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ПЕРШІСТЬ РУЖИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ФУТБОЛУ "ЛІГА ЮНІОР" 2023 РОКУ "

На СК "Ружинський" відбулося урочисте відкриття цьогорічної Першості проведенням першого туру. Під Гімн України та зі словами "Слава Україні - Героям Слава " відкрили сезон з футболу серед дитячо-юнацьких команд. На відкритті привітав учасників депутат Ружинської селищної ради Валентин Саківський, який від Житомирської обласної асоціації футболу вручив футбольні м'ячі командам-учасницям у двох вікових групах. Також привітали учасників директор Ружинської ДЮСШ Юрій Ратушний та начальник відділу молоді, спорту, культури та туризму Ружинської селищної ради Руслан Костюмінський з початком футбольного сезону. Кращим гравцем туру став Максим Сміщук, якого було відзначено м'ячем від ЖОАФ.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Андрушківська територіальна громада приймала команди Ружинської територіальної громади (дитячо-юнацькі команди Ружинської ДЮСШ), де на місцевому майданчику зі штучним покриттям пройшов дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед чотирьох команд. Його результати:

"ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ РУЖИНСЬКОЇ ДЮСШ"

У спортивному залі Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося відзначення Всесвітнього дня здоров'я. П'ять команд від наймолодших до найстарших вихованців ДЮСШ, а також за участю випускників школи поборолися за свої перемоги "для когось вони стали першими, а для когось черговими". Перемогли всі, так як саме фізична культура та спорт - це синоніми значення "здоров'я".