Ружинська громада
Житомирська область, Бердичівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відділ правового забезпечення

01 Червня, 2023 р., 14:40
Відділ правового забезпечення Ружинської селищної ради інформує, що відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 164 "Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану" перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на чотири місяці. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини.
15 Травня, 2023 р., 16:06
На Житомирщині 11 травня відкрито навігацію маломірних суден, що триватиме до 31 грудня.
11 Травня, 2023 р., 09:35
 Відповідно до пп. «г» п. 2 ч. 4 ст. 26 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» військовослужбовець може звільнитися з   військової служби, якщо має  дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) з інвалідністю I чи II груп. Тож, акцентуємо увагу на тому, що Закон дозволяє звільнення з військової служби у зв’язку з наявністю дружини або чоловіка з інвалідністю, незалежно від конкретної групи інвалідності. Це є  альтернативною підставою. Тому військовослужбовцю надається кілька варіантів вибору підстави для звільнення. Разом з тим, якщо йдеться про власних батьків або батьків дружини, закон у якості підстави для звільнення  вимагає наявності ІІ або І групи інвалідності. Отже, основним критерієм для звільнення з військової служби є сам факт інвалідності у дружини або чоловіка, а не конкретна група інвалідності.
25 Квітня, 2023 р., 08:43
  Відділ правового забезпечення селищної ради інформує, що 21 квітня Президент України підписав проект Закону про внесення змін до Законів України «Про громадянство України» та «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо умов прийняття до громадянства України.
30 Березня, 2023 р., 15:34
  З 23 березня діють Правила проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав
24 Березня, 2023 р., 08:53
В Україні набрав чинності Закон «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні». 
03 Березня, 2023 р., 08:42
Шановні колеги - суб’єкти декларування (посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи юридичних осіб публічного права (керівники комунальних підприємств, головні бухгалтери та члени наглядових ради підприємств).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь