Цивільний захист громади

17 Січня, 2022 р., 18:15
Попередження про небезпечні метеорологічні явища
06 Січня, 2022 р., 15:20
Порядок заповнення захисної споруди
06 Січня, 2022 р., 15:17
Повторно оприлюднюємо інформацію про фонд захисних споруд цивільного захисту в населених пунктах Ружинської територіальної громади а саме :
30 Грудня, 2021 р., 15:52
Вже маємо попередні дані щодо розслідування трагедії в Івано-Франківський лікарні…  На жаль, попри те, що обставини таких резонансних пожеж відрізняються – причина майже завжди одна: грубе порушення правил пожежної безпеки. 28 грудня у Косівській лікарні саме дії людини – її необізнаність щодо елементарних законів фізики та нехтування правилами безпеки призвели до непоправних втрат.

09 Грудня, 2021 р., 17:49
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ ВІДПОВІДНОСТІ ОБ'ЄКТА ВИМОГАМ ЗАКОНОДАВСТВА З ПИТАНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

08 Грудня, 2021 р., 14:29
Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них.
02 Грудня, 2021 р., 17:11
Співробітниками Бердичівського районного управління 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону разом з ювенальним інспектором 26 листопада 2021 року проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Бистрик Ружинської селищної ради. Здійснено подвірний обхід громадян з врученням експрес-інформацій щодо безпечної експлуатації пічного опалення. Найбільшу увагу приділено багатодітним родинам та малозабезпеченим сім’ям. Спільно з ювенальним інспектором проведено виступ в Бистрицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Учням та педагогічному колективу донесено основні правила пожежної безпеки в побуті, порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та умови вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України.
02 Грудня, 2021 р., 14:55
01 грудня поточного року відбулось позачергове засідання комісії Ружинської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якій було розглянуто нагальні питання життя новоствореної громади.