Цивільний захист громади

08 Червня, 2021 р., 16:26
Гроза, громовиця -  атмосферне явище, пов'язане з електричними розрядами в купчасто-дощових хмарах. Супроводжується блискавкою та громом та  відноситься до одних з найнебезпечніших для людини природних явищ. Щороку від удару блискавки гинуть від 6 до 24 тисяч людей у світі.
07 Червня, 2021 р., 12:12
Тривале перебування під прямими сонячними променями може бути небезпечним. Проте не менш небезпечним може бути перебування у спекотних приміщеннях.
03 Червня, 2021 р., 17:35
З метою забезпечення якісного проведення просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань серед населення, яке не зайняте у сферах виробництва та обслуговування, з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях в адміністративній будівлі Ружинської селищної ради було проведено роботи по створенню консультаційного пункту з питань цивільного захисту.
02 Червня, 2021 р., 10:02
Корисні поради та правила для вашої безпеки!
31 Травня, 2021 р., 12:39
Скоро літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. Тому ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДИ інформує про правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.   НЕБЕЗПЕКА НА ВОДІ: ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ Якщо ви хочете, щоб ваш відпочинок біля водойм  приносив тільки користь і позитивні емоції, необхідно знати правила поведінки на воді для дітей влітку і обов’язково провести з ними профілактичну бесіду. Слід розповісти їм, до яких наслідків можуть привести нехтування порадами дорослих і власна неуважність.  У першу чергу дітей слід попередити, що:
27 Травня, 2021 р., 12:00
Що таке сказ та як він передається? Сказ – це вірусне захворювання, яке вражає центральну нервову систему.        За даними Центру контролю захворювань США, щороку від сказу помирає 59 000 людей. Найчастіше, людина заражається від укусу хворої собаки, але сказ може переносити будь-який ссавець. Людей також часто інфікують лисиці, кажани, єноти, кішки тощо. Окрім укусу, сказом можна заразитись, якщо на пошкоджену шкіру або на слизову, наприклад, в око, потрапить слина тварини.
26 Травня, 2021 р., 21:24
Влітку сильна спека в Україні чергується із грозами – типовим атмосферним явищем теплої пори року.   Найнебезпечнішими під час грози є розряди блискавки, температура якої може перевищувати 30 тисяч градусів за Цельсієм – це приблизно в 5 разів більше за температуру на поверхні Сонця. У середньому блискавичний розряд поширюється зі швидкістю понад 190 тисяч км/с, а його довжина становить 3-4 км. За статистикою, щороку в світі від удару блискавки гинуть до 3000 людей. У зв’язку з цим, рятувальники в черговий раз нагадують громадянам правила безпечної поведінки в грозу. Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть усі вікна та двері. В приміщенні не повинно бути протягу, що, як магніт, притягує кульову блискавку. Тримайтеся подалі від електроприладів, антен, проводів – всі вони притягують розряд.
26 Травня, 2021 р., 17:44
25 травня головним спеціалістом з питань цивільного захисту населення Ружинської селищної ради Лєксіним Ігорем проведено робочу зустріч з особовим складом місцевої пожежної охорони с. Білилівка (далі – МПО).
25 Травня, 2021 р., 15:28
Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів.