Цивільний захист громади

20 Червня, 2022 р., 10:22
  На позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розглянуто питання:
10 Червня, 2022 р., 17:07
   Тривале перебування під прямими сонячними променями може бути небезпечним. Проте не менш небезпечним може бути перебування у спекотних приміщеннях.
01 Червня, 2022 р., 15:33
    Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон.
10 Лютого, 2022 р., 14:05
Терористичний акт  Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту: не торкайте у вагоні поїзда, під'їзді або на вулиці нічийні пакети (сумки), не підпускайте до них інших. Повідомите про знахідку співробітника поліції; у присутності терористів не виказуйте своє невдоволення, утримайтеся від різких рухів, лементу  й стогонів; при погрозі застосування терористами зброї лягайте на живіт, захищаючи голову руками, подалі від вікон, засклених дверей, проходів, сходів; використайте будь-яку можливість для порятунку; якщо відбувся вибух – вживайте заходів щодо недопущення пожежі та паніки, надайте домедичну допомогу постраждалим; намагайтеся запам'ятати прикмети підозрілих людей і повідомте їх прибулим співробітникам спецслужб. Дії під час перестрілки:
10 Лютого, 2022 р., 09:57
                   При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.
28 Січня, 2022 р., 15:10
   Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади передбачає створення умов для формування ефективної, відповідальної місцевої влади, здатної забезпечити комфортне та безпечне середовище для проживання населення.
25 Січня, 2022 р., 13:59
   Протягом січня в Україні спостерігається справжня зимова погода. Утримується морозна температура повітря. Населення активно виходить на замерзлі водойми.
17 Січня, 2022 р., 18:15
Попередження про небезпечні метеорологічні явища