Цивільний захист громади

29 Листопада, 2022 р., 12:14
Зараз в багатьох містах, селищах та селах України діють аварійні віялові відключення світла, а також відключення за графіком. Під час вимкнення електроенергії продукти у холодильнику та морозильній камері можуть зіпсуватися. Як необхідно діяти?
28 Листопада, 2022 р., 16:18
  На території Бердичівського району розпочинають свою роботу пункти незламності, в яких будуть використовуватись обігрівальні та інші електричні прилади, за для комфортного перебування громадян у даних пунктах.
25 Листопада, 2022 р., 12:03
В Ружинській громаді відкрито три Пункти незламності - це місця, де можна підзарядити телефон, отримати інформацію, випити теплого чаю. Перелік Пунктів незламності:
24 Листопада, 2022 р., 15:44
Таке рішення прийняла рада оборони Житомирської області 16 листопада 2022 року: « 3. Посилити контроль щодо повної заборони продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби.»
24 Листопада, 2022 р., 15:39
Охолоджені або заморожені продукти харчування можуть бути небезпечними для вживання у разі вимкнення електроенергії. Ось поради, які допоможуть зберегти вашу їжу безпечною до вживання:
22 Листопада, 2022 р., 14:05
Цивільний захист громади розповідає, на що треба звертати увагу під час обігріву квартири чи будинку, щоб не нашкодити собі та помешканню. Цьогоріч зима в Україні може бути неабиякою холодною. Хоч опалювальний сезон розпочався ще місяць тому, через постійні відключення електроенергії, виникають і проблеми з опаленням.
22 Листопада, 2022 р., 13:48
Актуальність генераторів в Україні висока як ніколи. Портативні електростанції є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання правил безпеки при роботі з ними суворо обов’язкове! Важливі поради щодо їх використання:
21 Листопада, 2022 р., 15:21
Насамперед варто пам'ятати, які саме корисні речовини містяться в тих продуктах, що не потребують термічної обробки. Робіть необхідні запаси їжі, якими можна буде скористатися у випадку відключення електроенергії та газу (на всяк випадок).
21 Листопада, 2022 р., 12:20
  Зважаючи на ситуацію на дорогах просимо не виїжджати транспортом без надзвичайної потреби! На шляхах громади тільки за сьогодні вже кілька ДТП! Бережіть себе та інших!