Цивільний захист громади

27 Серпня, 2021 р., 10:59
На виконання протокольного рішення комісії з питань ТЕБ та НС Ружинської селищної ради, з метою попередження виникнення пожеж на полігонах та сміттєзвалищах твердих побутових відходів, а також забезпечення протидії пожежам на їх території, нагадуємо, про необхідність дотримання правил пожежної безпеки на полігонах твердих побутових відходів (сміттєзвалищах), адже в Україні триває пожежонебезпечний період.
12 Серпня, 2021 р., 13:55
На території України зустрічаються й отруйні рослини. Навіть лікарські рослини можуть нашкодить організму. І тому щоб оберегти себе від лиха потрібно знати як вони виглядають.
05 Серпня, 2021 р., 12:42
Відбулось планове засідання комісії Ружинської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
28 Липня, 2021 р., 18:01
На виконання п.4 рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради

16 Липня, 2021 р., 13:56
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади передбачає створення умов для формування ефективної, відповідальної місцевої влади, здатної забезпечити комфортне та безпечне середовище для проживання населення.
30 Червня, 2021 р., 10:04
24 червня до Овруцької міської лікарні через укус гадюки потрапив мешканець с. Красилівка, 2006 року народження. Гадюка укусила його за руку під час купання у місцевому ставку. До слова, в області це вже другий зафіксований випадок укусу змії у цьому році. Нагадаємо, 5-річна дівчинка, яку на подвір’ї вкусила змія «мідянка», потрапила до реанімації.
25 Червня, 2021 р., 15:51
Сильні вітри, шквали та смерчі - стихійне лихо, яке виникає в будь-яку пору року.
08 Червня, 2021 р., 16:26
Гроза, громовиця -  атмосферне явище, пов'язане з електричними розрядами в купчасто-дощових хмарах. Супроводжується блискавкою та громом та  відноситься до одних з найнебезпечніших для людини природних явищ. Щороку від удару блискавки гинуть від 6 до 24 тисяч людей у світі.
07 Червня, 2021 р., 12:12
Тривале перебування під прямими сонячними променями може бути небезпечним. Проте не менш небезпечним може бути перебування у спекотних приміщеннях.