23 Грудня, 2021 р., 11:25
        Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470,  рішення виконавчого комітету Ружинської селищної ради від 21.12.2021 року № 280 «Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Ружинської селищної ради» в період з 01.01.2022 року по 31.03.2022 року буде проводитись перереєстрація громадян, які перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевірятимуться їх облікові дані.