17 Червня, 2021 р., 16:14
Ружинська селищна рада запрошує керівників сільськогосподарських та фермерських підприємств громади взяти участь у Форумі виробників сільськогосподарської продукції.
16 Червня, 2021 р., 09:23
Податкові повідомлення – рішення про нарахування земельного податку та орендної плати можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: смт Ружин, вул.Бірюкова, 2, приміщення селищної ради (перший поверх).
15 Червня, 2021 р., 14:08
Відповідно до Постанови КМУ від 21.10.1995 №848 зі змінами «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» з метою автоматичного нарахування субсидії просимо надати довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), отримувачів субсидії.
29 Травня, 2021 р., 13:19
Ружинський будинок культури (у приміщенні й на площі перед ним) та кінотеатр. 1 червня 2021 р. З 9:00 до 13:00.
25 Травня, 2021 р., 16:50
02.06.2021 р. в Ружині проведе особистий прийом громадян голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила  ДИМИДЮК.
21 Травня, 2021 р., 11:27
Витяги з рішень сесії Ружинської селищної ради (окрім заяв, поданих в ЦНАП) видаються за наступним графіком:
17 Травня, 2021 р., 12:17
      Міністерство культури та інформаційної політики України відповідно до Указу Президента України «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» оголошує про початок відбору кандидатів на здобуття у 2022 році таких стипендій.       Роботу з надання стипендій Президента України організовує в установленому порядку Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.