01 Жовтня, 2022 р., 16:11
  З 1 по 31 жовтня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже одинадцятий раз. Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.    Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом жовтня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам’яток. У основних номінаціях приймаються фотографії , що були зроблені в будь-який період часу до 23 лютого 2022 року (включно); головне, щоб це були власні роботи. Також можна вантажити відео, де зображені пам’ятки.    Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.   Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.
27 Вересня, 2022 р., 12:07
    Ружинська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території смт Ружин та с.Заріччя Ружинської селищної територіальної громади.
27 Вересня, 2022 р., 11:15
   У Бердичівській  РВА  відбулася нарада з головами територіальних громад і представниками Бердичівського РКТЦ та СП під головуванням першого заступника начальника Бердичівської районної військової адміністрації Сергія Бакуменко та голови Бердичівської районної ради Олександра Балянова.
26 Вересня, 2022 р., 17:39
 За рішенням Ради оборони Житомирщини відсьогодні, з 26 вересня, комендантська година на Житомирщині розпочинатиметься о 24:00 й триватиме до 5:00 ранку.
11 Липня, 2022 р., 16:26
    Козятинська дистанція колії повідомляє про те, що у вівторок, 12 липня, у період з 08.00 до 18.00 год переїзд 23 км перегону Махаринці-Зарудинці (польова дорога, виїзд з с.Дерганівка) буде закритий для проїзду автотранспорту у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.
05 Липня, 2022 р., 12:37
Шановні жителі громади! Вкотре звертаємось до вас за підтримкою.
01 Липня, 2022 р., 10:46
         Суб'єктам господарської діяльності, особливо - у торговельній, ресторанній сферах та сфері надання послуг, у випадку оголошення повітряної тривоги, негайно зупиняти діяльність та проводити евакуацію відвідувачів до укриттів!
14 Червня, 2022 р., 13:00
       У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт сьогодні, 14 червня, з 14:00 до 9:00 ранку 15 червня буде відсутнє водопостачання по вул.Молодіжна, частині вул.Лісова, пров. Зоряний та Польовий.