Вітаємо переможців та призерів змагань!

Дата: 10.04.2023 14:24

Андрушківська територіальна громада приймала команди Ружинської територіальної громади (дитячо-юнацькі команди Ружинської ДЮСШ), де на місцевому майданчику зі штучним покриттям пройшов дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед чотирьох команд. Його результати:

"ДЮСШ Ружин" тренер Олексій Маркітан;

"Немиринці-Березянка" тренери Сергій Ващенко, Петро Симон;

"Андрушки -І" тренер Віктор Овадчук; ІV "Андрушки - ІІ" тренер - Віктор Овадчук.

Вітаємо переможців та призерів змагань! В церемонії нагородження взяв участь Захисник України Сергій Бурдюк - житель с.Андрушки, який вручив нагороди переможцям та призерам змагань.

Дякуємо ЗСУ  за можливість участі в турнірі! Дякуємо тренеру команди "Андрушки" Віктору Овадчуку та керівництву Андрушківської територіальної громади за організацію та проведення турніру, а також за теплий та гостинний прийом Наших дітей!

#Розвиваймо_в_дітях_найкраще #Все_буде_Україна