ТРАДИЦІЙНИЙ РОЗІГРАШ КУБКА З МІНІ-ФУТБОЛУ З НАГОДИ ДНЯ СВ.ВАЛЕНТИНА СЕРЕД КОМАНД ВЕТЕРАНІВ

Дата: 14.02.2024 21:38

14 лютого на міні-футбольному майданчику Ружинської ДЮСШ відбувся традиційний розіграш Кубка, де за головний трофей поборолися чотири команди:

-  «Романів» (Житомирська обл.);

- «Сквира» (Київська обл.);

- «Погребище» (Вінницька обл);

- «Ружин» (Житомирська обл).

На відкритті змагань учасників привітала голова Ружинської територіальної громади Людмила БІЛЯК та голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк, а також засновник турніру депутат селищної ради Валентин Саківський, якого в свою чергу учасники змагань привітали з днем народження.

Отже, відповідно жеребкування в першому півфіналі зустрілися «Сквира» - «Погребище», де першу путівку до фіналу здобули Погребищанці.

Другий півфінал розіграли «Ружин» - «Романів», де другу путівку до фіналу вибороли господарі змагань. ІІІ -ІV місце розіграли «Романів» - «Сквира», де бронзові нагороди отримали дебютанти турніру гості з команди «Романів».

У фіналі «Ружин» - «Погребище» перемогу здобула також команда гостей «Погребище».

1 -  «Погребище»

2 -  «Ружин»

3 -  «Романів»

4 - «Сквира»

Переможців, призерів та учасників змагань нагороджено Кубками та футбольними мʼячами від Житомирської обласної асоціації футболу.

Під час турніру учасники змагань долучилися до збору коштів на підтримку ЗСУ, 2600 грн буде направлено волонтерам для підтримки Наших Захисників!

Дякуємо ЗСУ  за можливість проведення турніру!

Дякуємо учасникам за участь!