"ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ПЕРШІСТЬ РУЖИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ФУТБОЛУ "ЛІГА ЮНІОР" 2023 РОКУ "

Дата: 17.04.2023 11:59

На СК "Ружинський" відбулося урочисте відкриття цьогорічної Першості проведенням першого туру. Під Гімн України та зі словами "Слава Україні - Героям Слава " відкрили сезон з футболу серед дитячо-юнацьких команд. На відкритті привітав учасників депутат Ружинської селищної ради Валентин Саківський, який від Житомирської обласної асоціації футболу вручив футбольні м'ячі командам-учасницям у двох вікових групах. Також привітали учасників директор Ружинської ДЮСШ Юрій Ратушний та начальник відділу молоді, спорту, культури та туризму Ружинської селищної ради Руслан Костюмінський з початком футбольного сезону. Кращим гравцем туру став Максим Сміщук, якого було відзначено м'ячем від ЖОАФ.

Дякуємо в першу чергу Нашим ЗСУ  за можливість проведення змагань та впливати на  розвиток дітей!

Дякуємо ЖОАФ за підтримку та тісну співпрацю в розвитку футболу на Ружинщині, тренерам за  підготовку команд, ДЮСШ за організацію Першості та всім хто підтримує спортивний рух на Ружинщині!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису