Ружинщина знову у жалобі..

Дата: 15.03.2024 15:16

Ружинщина знову у жалобі... 3 глибоким болем повідомляємо, що в бою за Україну, їі свободу і незалежність 14 березня 2024 року в наслідок штурмових дій противника в районі н. п. Лугівка, Сумської області під час виконання бойових завдань, повʼязаних із захистом Батьківшини, виявивши стійкість і мужність, загинув майстер-акумуляторник відділення технічного обслуговування та ремонту ремонтного взводу роти матеріально-технічного забезпечення військової частини А2772 старший солдат Крапівін Олександр Володимирович з Білилівки. Ружинщина знову осиротіла на ще одного сина, патріота, мужнього захисника рідної України... Щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна, тепер уже небесного війська... Про дату та час поховання Героя буде повідомлено додатково.