УМОВИ УЧАСТІ:
Участь у Фотоконкурсі безкоштовна.
Право взяти участь у Фотоконкурсі мають всі бажаючі.

Фото без опису
Метою конкурсу є: популяризація культурних об'єктів та історико культурної спадщини області, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності мешканців та гостей Житомирської області, сприяння налагодженню творчих зв'язків та обміну досвідом між учасниками конкурсу, підтримка сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві, ілюстрація засобами сучасного фотомистецтва краси та атрактивності туристичної Житомирщини, заохочення до подорожей Житомирською областю та розвиток внутрішнього туризму. 


ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:У Фотоконкурсі беруть участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори. Вік необмежений.

До участі у Фотоконкурсі не допускаються фотографії:
- на яких зображені елементи насильства, політики, терору, алкоголю, тютюну, расової, національної, етнічної чи релігійної дискримінації;
- не відповідають умовам Фотоконкурсу;
- не були зареєстровані та надані пізніше вказаного терміну.

Один автор може подати необмежену кількість робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 20 х 30 (Подача робіт у друкованому варіанті є обов’язковою умовою конкурсу). На кожній світлині необхідно зазначити назву, місце, де було зроблено фото та псевдо автора. В окремому запечатаному конверті, підписаному псевдо, подаються повні дані автора: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, контактні телефони. Всі роботи обов’язково подаються також в електронному варіанті у форматі JPG (з роздільною здатністю 300 dpi) на електронних носіях для можливого видання каталогу (буклетів) та розміщення на сайті. До участі в конкурсі допускаються лише фотороботи, відзняті на території ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Номінації фотоконкурсу:
"Туристичні магніти області" (Музей космонавтики, Літературно-меморіальний музей Оноре де Бальзака, замок Радомисль, м. Бердичів)
"Моя історія мандрів" (фото-колажі або фото яке нагадую про вашу мандрівку)
«Яскрава мить» (фото з різноманітних подій, фестивалів, свят, заходів та ін...)
"Спеціальна номінація" (1. Учасник з найбільшою кількістю фото; 2. Унікальне фото; 3. Цікавий ракурс)

Таймінг фотоконкурсу:
Прийом робіт починається з 15.06.2021 р.
Кінцевий термін подання конкурсних робіт 15.09.2021 р.

Беручи участь у конкурсі, учасники засвідчують власне авторство на подані роботи та надають право організаторам конкурсу на використання поданих фоторобіт у некомерційних промо-проектах.
Фотороботи після проведення конкурсу авторам не повертаються.
Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир, 10014, КУ «Туристичний інформаційний центр» ЖОР, каб.51, 4 поверх.
Довідки за телефоном: 097-65-40-979, або поштою zhotic@ukr.net