Конкурс «Краудфандінг для соціального підприємництва»

Дата: 27.05.2021 13:10

Міжнародний фонд «Відродження» в рамках проєкту “EU4USociety” у співпраці з Європейським Союзом оголошує конкурс “Краудфандінг для соціального підприємництва”.

Мета конкурсу – зміцнити діючі соціальні підприємства, популяризувати соціальне підприємництво та створити позитивну практику залучення соціальними підприємствами коштів спільноти.

Пріоритети конкурсу – залучення коштів громади для підтримки створення нових або розширення діючих соціальних підприємств.

Кінцевий термін подання пропозицій - 1.06.2021 р.

Процедура конкурсу

Крок 1. Подання концептуальної заявки шляхом заповнення аплікаційної форми .

Критерії відбору заявок на першому етапі:

• соціальна складова діяльності підприємства (чітко визначена суспільна проблема, яку вирішує підприємство; дотичність цієї проблеми до наскрізних тематичних пріоритетів фонду “Відродження” – права людини, інклюзія, гендерна рівність, екологічна сталість, європейська інтеграція України, доступ до якісної освіти, громадянська освіта, протидія корупції; окреслена цільова аудиторія (бенефіціари) проєкту);

• реалістичність бізнес-ідеї: сталість підприємства (для діючих ініціатив) або реалістичність прогнозу досягнення підприємством певного рівня дохідності в майбутньому;

• спроможність команди проєкту та фінансова обґрунтованість  (реалістичність збору заявленої суми шляхом краудфандінгу; обґрунтовані та збалансовані витрати бюджету).

Крок 2. Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проєкт на «Спільнокошті» (партнерській платформі програми) або іншому краудфандінговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від повідомлення від Фонду про партнерство.

Крок 3. Якщо краудфандінг завершився успішно –  Фонд фінансує проєкт громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж підтверджена Фондом сума дофінансування).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 200 000 гривень.

Учасниками конкурсу є громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації.

Більше інформації: https://www.irf.ua/contest/konkurs-kraudfanding-dlya-soczialnogo-pidpryyemnycztva-2/

Відділ економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної та інформаційної діяльності Ружинської селищної ради готовий надати консультаційну підтримку щодо участі в конкурсі (тел.: 096 207 97 70).