Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за поточний тиждень

Дата: 06.03.2023 08:46

Дорогі наші захисники і захисниці України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров'я та власного життя бороните кордони України та захищаєте її інтереси; твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати.

Так, за період з 27.02.2023 – 03.03.223 року відповідальними працівниками Ружинської селищної ради було видано благодійної допомоги:

39 продуктових набори;

32 одиниці засобів гігієни (зубна паста, гель для душу, прокладки, одноразові пелюшки);

75 упаковок підгузок для дітей та дорослих;

1156 одиниць дитячого харчування (пюре, каша, сухе молоко, злакові батончики, сік );

33 іграшки

Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 398 кг.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, які просто зараз обороняють Україну, наближаючи нашу Перемогу!

Разом - ми сила!

Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у Перемогу!

Слава Україні!