Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за попередній тиждень

Дата: 13.02.2023 08:58

Дорогі наші захисники і захисниці України! Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. Ми ж маємо продовжувати те саме, що робимо: посилювати нашу стійкість, бути абсолютно єдиними в прагненні забезпечити нашу армію та всіх захисників необхідною зброєю та обладнанням . Ми віримо в Бога. Завдяки хоробрості наших воїнів ми не допустимо зневіри.

Так, за період з 06.01.2023 по 10.01.2023 року відповідальними працівниками Ружинської селищної ради було видано благодійної допомоги:

44 продуктових набори;

9 одиниць засобів гігієни (зубна паста, гель для душу, прокладки, одноразові пелюшки, вологі серветки);

60 упаковок підгузок для дітей та дорослих;

856 одиниць дитячого харчування (дитяче харчування, батончик (злаковий), печиво, дитяче харчування «Сніданок Локшина», каша, сік, круасани, сніданок «Спагеті»,пюре дитяче, сухе молоко, чай);

5 іграшок

Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 450 кг.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, які просто зараз обороняють Україну, наближаючи нашу Перемогу!

Разом - ми сила!

Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у Перемогу!

Слава Україні!